Kardeşi Joel Coen bir filmi yönetmek için tek başına dışarı çıktıktan sonra, geçen yıl Oscar adayı oldu. Macbeth’in TrajedisiEthan Coen ayrıca solo bir gezi planlıyor.

Coen kardeşler olarak bilinen, beğenilen kardeş ortaklığın yarısı olan Ethan Coen, şu anda adı açıklanmayan uzun metrajlı proje için Focus Features ve Working Title ile birlikte çalıştı.

Bu yaz çekimleri planlanan filmin yönetmenliğini Coen üstlenecek ve senaryoyu eşi Tricia Cooke ile birlikte yazdı. İkili aynı zamanda Robert Graf ve Working Title yöneticileri Tim Bevan ve Eric Fellner ile birlikte yapımcılık yapıyor.

Odak ve Çalışma Başlığı projeye odaklanıyor, ancak kaynaklar, başlıksız özelliğin Coen ve Cooke’un 2000’lerin ortalarında ilk olarak yazdığı bir lezbiyen yol gezisi projesi olduğunu gösteriyor.

Russ Meyer’den ilham alan aksiyon-seks komedisi, başlangıçta 1992 yapımı bağımsız filme imza atan Allison Anders tarafından yönetilecekti. Gazlı Yemek Konaklama. Hikaye, düğmeli arkadaşıyla Philadelphia’dan Miami’ye seyahat eden bir parti kızının etrafında dönüyor. Yol boyunca barları gezerler ve diğer engellerin yanı sıra şapka kutusundaki kesik bir kafa, acı bir eski kız arkadaş, gizemli bir evrak çantası ve kötü bir senatörle karşılaşırlar.

Coen, “Duyarlılık sömürücü ama masumdur” söyledi Los Angeles zamanları Ocak 2007’de, bir genç olarak gördüğü 70’lerin başındaki sömürü sürtüşmelerinin tonuna, yalnızca daha içtenlikle gittiğini de sözlerine ekledi. Selma Blair, Holly Hunter, Christina Applegate ve Chloe Sevigny, çeşitli erken noktalarda yıldıza bağlananlar arasındaydı.

Coen o zamanlar sadece yapımcılık yapıyordu, ancak şimdi, 15 yıl sonra, deposunda benzin var gibi görünüyor ve o zamandan beri gelişen senaryo ile birlikte direksiyonu kendi başına almaya hazır.

Coen kardeşler, 1980’lerden beri birlikte film çekiyorlar – yazıyor, yönetiyor ve üretiyorlar. Oscar’ı paylaştılar fargo ve Yaşlı insanlar için ülke yok, ve birlikte çalıştıkları son film 2018’di. Buster Scruggs’ın Şarkısı.sinema-2

Bir cevap yazın