E3 2022’nin tamamen iptal edildiği haberini takiben, organizatör ESA şimdi E3 2023 için geri döneceklerini ve hem fiziksel hem de dijital etkinlikler için kullanılabileceğini açıkladı. Bu, bu yılki etkinlik aracılığıyla heyecan verici oyun duyurularını dört gözle bekleyenler için harika bir haber olmalı ve aynı zamanda ESA’ya E3’ün dönüşü için gerekli hazırlık süresini vermeli.

Rapor, ESA’nın E3 2023 ile ilgili mektubunu açıklayan Axios’tan Stephen Totilo’dan geliyor. Şöyle yazıyor:

E3, 2023’te yeni ve heyecan verici video oyunlarını ve endüstri yeniliklerini kutlayan yeniden canlandırılmış bir vitrinle geri dönecek.

COVID-19’u çevreleyen devam eden sağlık riskleri nedeniyle E3’ün 2022’de şahsen yapılmayacağını daha önce duyurmuştuk. Bugün, 2022’de de dijital E3 vitrini olmayacağını duyuruyoruz.

Bunun yerine, tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı gelecek yaz yeniden canlandırılmış bir fiziksel ve dijital E3 deneyimi sunmaya adayacağız. İster gösteri alanından ister en sevdiğiniz cihazlardan keyif alın, 2023 vitrini topluluğu, medyayı ve sektörü yepyeni bir formatta ve etkileşimli bir deneyimde bir araya getirecek.

E3’ü 2023’te Los Angeles’tan dünyanın dört bir yanındaki hayranlara canlı olarak sunmayı dört gözle bekliyoruz.

Yakında daha fazla haber ve duyuru arayın.

İşte aldın. ESA, etkinlik için “tamamen yeni bir format” sunduğu için E3’ün büyük bir yenilenme geçireceği de görülüyor. The Game Awards ve diğer yıllık oyun etkinlikleri yavaş yavaş daha fazla çekiş kazandıkça, E3’ün en önde gelen yıllık oyun etkinliği olarak rekabet edebilmek için kendini yenilemeye çalışması mantıklı geliyor.

En son E3 2023 ve diğer yıllık oyun etkinlikleri için MP1st’te bizi izlemeye devam edin!

Kaynak: heyecan

oyun-6

Bir yanıt yazın