Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus, bir Monika rotasını kızdıran yeni başarıları içerir. Ancak, oyunun çoğu gibi bu da göründüğü gibi olmayabilir.

Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus Sadece bir haftadan biraz fazla bir süredir yayındaydı, ancak şimdiden hem hayranlarda hem de yeni gelenlerde yeniden canlanmaya neden oldu. Oyun sadece basit bir yeniden düzenleme değil, aynı zamanda duvar kağıtları içeren özelleştirilmiş bir masaüstü gibi yeni özellikler içeriyor. Derinlere dalanlar, karakterler hakkında yeni bilgiler bile bulacaklar.

İçinde Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus, oyuncular belirli bir dizi kelimeyi kullanarak ve onlardan şiirler oluşturarak yaratıcı olabilirler. Ancak, oyun ilerledikçe, bu kelimeler oyuncuları atmak için daha karmaşık ve hatta garip hale geliyor. Ancak, bu kelime koleksiyonları ne kadar karmaşık olursa olsun, oyuncuların 1 ile 3 puan arasında değişen kelimeler seçmesi gerekir. Bu nedenle, mükemmel bir şiir yaratmak için Doki Doki Edebiyat Kulübü Plusoyuncular 3 puan değerindeki her kelimeyi seçmelidir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus’ta Posta Nasıl Alınır

Konsollara çıkmasıyla birlikte, Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus yeni bir Monika rotasına işaret eden başarıları ve kupaları içerir. Bu, yalnızca diğer kızlara ayrılmış mükemmel bir şiir yazma biçiminde gelir. Bu, yepyeni bir sonla sonuçlanmasa da Doki Doki Edebiyat Kulübü Pluskendine ait bazı gizli mekaniği var.

Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus’ta Eksik Aşk İlgisi


Yuri ve Natsuki, Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus'ta oyuncuların Monika'yı seçmesine izin vermeyecek

İlk Oynanış Aldatmacası

Oyunun ilk çalıştırması sırasında, Monika görünüşte oyuncu için bir aşk ilgisi olarak sunulur. Bununla birlikte, şiir mini oyunu yüklenir yüklenmez Monika’nın karşılık gelen herhangi bir favori sözü olmadığı açıktır. Monika, oyuncunun şu anki şiirinin Sayori, Natsuki veya Yuri için ne anlama geldiğini açıkça belirttiğinden, bu günlük konuşmalarda daha fazla hicvedilecek. Şimdilik, oyuncuların sadece diğer kızlar için şiir yazmaları gerekecek. Bu, ilk Yasa’nın tamamlanmasına kadar trajik bir şekilde sona erecek.


2. Perde Alay

İkinci oyun, gözle görülür şekilde daha yozlaşmış ve korkunç olacak. Sayori tamamen kayıp, ancak sözleri hala seçim için uygun. Hem Natsuki hem de Yuri’nin çıkartma avatarı Sayori’nin sözleri için ayağa kalkabilir, ancak puanların hiçbiri değişmedi. Bazen, Monika’nın çıkartması şiir kitabının altından yukarı fırlar. Ama bu sadece bir numara ve Monika’nın girdiği hiçbir kelime için hala puan yok.

Yine de oyuncular, Natskui için ilk iki Perde 2 şiirini yapmayı hedeflemek isteyebilirler. Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus. Bunu yapmak, Monika’nın son gün oyuncuya çok kişisel bir şiir vermeye çalışmasına neden olacaktır. Ancak bu başarısız olur ve DDLC içinde sahte bir çökmeye neden olur.


Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus’ta Monika için Her Zaman Mükemmel


Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus'ta Monika'nın bozuk şiir oyunu

Monika oyundan bıktığında, Natsuki ve Yuri’yi silecek ve 3. Perde. Oyuncular kendilerini tanıttıktan sonra iki seçeneğe sahip olacaklar: ilki DDLC’den çıkmak ve Monika’nın karakterini çabucak silmek. Bu, bir Monika ketçasını ödüllendirir, ancak mükemmel şiir yaratmayı engeller.

İkinci seçenek, Monika’nın konuşmasını tamamen dinlemek. Bunun nasıl oynanacağı, oyuncunun tek başına DDLC’den geçmesine veya bir izleyici kitlesine sahip olmasına bağlıdır. İlki için Monika, PC sistem adını veya PlayStation, Xbox veya Switch konsollarındakilerin ekran adını okuyacaktır. Oynatıcı, OBS, XSplit, LiveHime, PandaTool, Douyu veya Huomao Monika gibi üçüncü taraf PC uygulamalarıyla akış veya kayıt yapıyorsa bunu bilecektir. Konsol oyuncularının entegre akış seçenekleri aracılığıyla Twitch ve YouTube ile paylaşımda bulunup bulunmadığını da algılayabilir. Bu gibi durumlarda, Monika bir atlama korkutma hilesiyle tehdit edecek, sakince yumuşayacak ve sonra yine de hızla korkutacak.


Bu açılıştan geçtikten sonra, Monika oyuncuları sadece tek bir “evet” seçeneği ile onunla çıkmaya zorlayacak. Daha sonra şiir mini oyununu açacaktır. Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus, ama baskın bir saçmalık olduğu ortaya çıkıyor. Her kelime ya basitçe “Monika”, alternatif bir yazım ya da “M1/2nik”, “Monaba”, “on ka” vb. gibi bir bozulmadır. Seçimden bağımsız olarak, her kelimenin her biri üç puan değerindedir ve bir sonuçla sonuçlanacaktır. 60’lık mükemmel puan. Monika için Mükemmel Şiir başarı/kupa bu noktada açılmalıdır. Aksi takdirde, oyuncuların tamamlanmış şiiri Monika ile paylaşması ve karşılığında kendi şiirini okuması gerekebilir; başlıklı olacak Mutlu son.


Sonraki: Doki Doki Edebiyat Kulübü Artı! Gözden Geçirme: Hareket Halindeki Şiir

Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Switch’te mevcuttur.

Wordle 30 Ocak 225 Pazar Girişimi

Bugünün Wordle Cevabı Kirli Argo Kelimenin Trend Olmasına Neden Oluyor


Yazar hakkındasinema-1

Bir cevap yazın