Death Stranding Director’s Cut geldi ve orijinal sürümü oynadıysanız, Director’s Cut yükseltmesindeki düşük fiyat etiketi sizi cezbetmiş olabilir. Ancak, Director’s Cut kitaplığınızda ayrı bir oyun olarak göründüğünden, Sam’in yolculuğuna yeniden başlamanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Neyse ki, bir çözüm var. Death Stranding’den eski save dosyalarınızı nasıl dışa aktaracağınız ve bunları Director’s Cut’ta nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Kaydınızı dışa aktarmak için orijinal Death Stranding’i başlatmanız ve taşımak istediğiniz dosyayı yeni Director’s Cut sürümüne yüklemeniz gerekir. İçeri girdikten sonra, açık dünya oyununun etrafına dağılmış tüm tesislerde bulacağınız herhangi bir teslimat terminaline gidin. Kol düğmelerinizi açın ve sistemi seçin ve ardından “kaydedilen verileri dışa aktar”ı seçin.

Dosyanızın yeni bir kopyasını bilgisayarınızın yerel deposuna kaydedeceksiniz. Bu noktada, Death Stranding Director’s Cut’ı başlatabilir ve başlık ekranında “Oyunu yükle (Death Stranding kaydetme verileri)” seçeneğini seçebilirsiniz.

Bu oyunu Director’s Cut’a yüklediğinizde, yeni sürümdeki ilerlemenizi takip edecek yeni bir kaydetme dosyası oluşturacaktır.

geliştiriciler ekler birkaç dikkat notu: verileri dışa aktarmak için çalışan bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak ve ayrıca Sam için devam eden tüm siparişleri tamamlamanız gerekecek. Son olarak, her iki oyun için de aynı Steam hesabını kullanmanız gerekecek – bir Steam hesabından veri aktaramaz ve başka bir hesapta kullanamazsınız.

Death Stranding Director’s Cut Death Stranding Director’s Cut Mütevazı 39,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın