Xbox Chaturdays’in 62. Bölümü için, The Trophy Room: A PlayStation Podcast’ten Joseph Moran bir kez daha bize katılacak. Xbox Game Pass’e gelen bazı devasa yeni özelliklere, PlayStation Plus’ın en son güncellemesine, oyun abonelik hizmetlerinin yeni savaş alanına, bir Xbox maskot savaşçısı için umutlarımıza ve çok daha fazlasına dalacağız! Haftanın en büyük oyun haberlerini yakalamaktan heyecan duyuyorsanız, Xbox Chaturdays canlı yayınını ayarlayın her cumartesi saat 12’de ET!

Xbox Chaturdays nedir?

Xbox Chaturdays, haftalık Windows Central Gaming podcast’imizdir. Her Cumartesi, Xbox ile ilgili her şey hakkında sohbet etmek için çeşitli Xbox geliştiricileri, meraklıları ve endüstri figürleriyle bir araya geliyoruz. Gösterimizi Xbox ve PC oyuncuları için heyecan verici ve ilgi çekici içerik sağlamak için tasarladık ve oyun hakkında sevdiğimiz şeyleri vurguladık. Xbox Game Pass’teki en iyi oyunlardan oynamak için sabırsızlandığımız oyunlara kadar her zaman hakkında sohbet edecek eğlenceli bir şeyler vardır.

Xbox Chaturdays ile, şovu sürekli olarak sorularla taze ve heyecanlı tutan oldukça inanılmaz bir canlı izleyici kitlesi oluşturduk. Gösterimiz topluluk etkileşimini teşvik ediyor ve izleyicilerimizi deneyime dahil etmeye çalışıyoruz. Daha önce bir bölüm yakalamadıysanız, şuraya gidin: Windows Central Oyun YouTube kanalı dahil olmak üzere geçmiş bölümleri veya tüm favori podcast hizmetlerinizi izlemek için Spotify, iTunesve Google Podcast’ler.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir cevap yazın