Bir şarkıcının herhangi bir notayı referans tonu olmadan üretme yeteneği olan mükemmel perde, nadir görülen bir fenomendir – her 10.000 kişiden sadece 1 – 5 kişide vardır. Gıpta ile bakılan VC’nin ilgisini çeken mükemmel bir satış konuşması destesi oluşturma olasılığınız o kadar da korkunç olmasa da, tam olarak sizin lehinize de değil.

Girişim sermayesi rekorları alt üst etti 2021 yılının 4. çeyreğinde dünya çapında Finansman arayan girişim sayısı bir önceki yıla göre %33 arttı ve yatırımcıların bireysel satış konuşması destelerine bakmak için harcadıkları zaman tüm zamanların en düşük seviyesine indi: 2 dakika 28 saniye. Bu, bir önceki yıla göre %12’lik bir düşüş.

Yatırımcının zamanı ve ilgisi için rekabet bu kadar yoğun olduğunda, öne çıkan bir sunum destesine ihtiyacınız vardır. Yatırımcıları siz, ürününüz ve şirketiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir toplantı planlamaları gerektiğine ikna etmek için sahip olduğunuz en güçlü araçtır.

Mükemmel bir sunum platformuna giden yol, sayısız revizyonla döşenmiştir ve yapıcı, uzman bir geri bildirim kaynağı paha biçilmez olabilir. Bu nedenle, Emergence Capital’in bir ortağı olan Carlotta “Lotti” Siniscalco’nun şu interaktif oturumu yöneteceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Saha Güverte Yıkımı de TechCrunch Erken Aşama 14 Nisan’da.

Bu oturum sırasında Siniscalco, izleyiciler tarafından sunulan, devam etmekte olan gerçek sunum sunumlarını inceleyecek ve eleştirecek. Hangi öğelerin işe yaradığını, hangilerinin düz kaldığını söyleyecek ve her iki durumda da nedenini açıklayacaktır.

Siniscalco, Emergence Capital’in ilk kadın ortağıdır ve firma, ekip ve EC’nin portföy şirketleri üzerindeki olağanüstü etkisinin bir sonucu olarak bu ayrıcalığı kazanmıştır. Erken aşama kurumsal yazılım şirketlerine yatırım yapıyor ve portföyünde Convex, High Alpha, Oyster, Talent Hack ve Whistic bulunuyor.

Emergence’a katılmadan önce Siniscalco, büyük bir küresel özel sermaye fonu olan Advent International’da finansal hizmetler ve finansal teknoloji şirketlerinde yatırımcı ve ayrıca Transunion kurulunda gözlemci olarak görev yaptı.

Goldman Sachs’ta bir yatırım bankacısı olarak başlayan erken kariyeri, Nerdwallet’teki BizOps grubunda ve fintech odaklı bir VC olan Ribbit Capital’de erken aşama yatırımcısı olarak bir görev içeriyor.

Bir sunum destesinin tek bir işi vardır: toplantıyı yapmak. Daha sonra gelmek istediğiniz her şeyin giriş noktasıdır. Bakmak için bu fırsattan yararlanın bir yatırımcının bakış açısından saha sunumları. Lotti Siniscalco’ya katılın ve mükemmel bir sunum destesi oluşturmak için kritik öneme sahip yapılması ve yapılmaması gerekenleri öğrenin.

TC Erken Aşama Oturumlar, katılım sağlamak, soru sormak ve startup başarısı için gerekli olan konu ve becerilere ilişkin daha derin, işe yarayan bir anlayışla uzaklaşmak için bolca zaman sağlar. 249$’lık kurucu biletleri tükenmeden hemen kaydolun!genel-24

Bir cevap yazın