Sarı Autobot Bumblebee, üç parçalı bir takım elbise giyen üzgün John Turturro'nun üzerine motor yağı işiyor.

Ekran görüntüsü: olağanüstü

Michael Körfezi pişmanlıkları vardır. Yaklaşan filmi için bir basın röportajı sırasında Ambulansyönetmen, önemli ölçüde daha iyi yönetmen Steven Spielberg’in bir keresinde ona film yapmayı bırakmasını tavsiye ettiğini açıkladı. transformatörler filmler, tavsiyeler Bay’in umutsuzca almış olmasını dilerdim. ne Benim için şaşırtıcı olan, Spielberg’in ona bunu ancak serideki üçüncü filmi yaptıktan sonra söylemesi, Transformers: Ayın Karanlık Yüzüve diyelim ki ilk film çıktıktan beş dakika sonra değil.

ile bir görüşme sırasında Birleşik KrallıkBay, “Onlardan çok fazla yaptım. Steven Spielberg, ‘Üçte dur’ demiş. Ve duracağımı söyledim. Stüdyo dördüncüyü yapmam için bana yalvardı ve sonra bu da bir milyar yaptı. Sonra burada duracağımı söyledim. Ve bana tekrar yalvardılar. Durmalıydım. [But] yapmak eğlenceliydi.”

Bu tarihsel gerçek Bay, son birkaç kişinin her birine yemin etti transformatörler filmler onun sonuncusu olacaktı, sadece geri dönüp başka bir tane yapmak için. Serinin ikinci filmi dışında bunların azalan getiriler olduğunu söyleyebilirim. Düşmüş intikam, robotik ırkçı karikatürleri, anlaşılmaz olay örgüsü ve aksiyonu ve Autobot Bumblebee’nin John Turturro’nun kafasına işediği sahne sayesinde Bay’in bugüne kadar yaptığı en kötü taksit ve en kötü filmdi. karşılaştırmalı olarak, Mehtapsız gece kullanışlıydı, ama ne yazık ki, devamı Tükenme yaşı Teksas’ın yasal tecavüz yasalarının lamine edilmiş bir kopyasını yanında taşıyan bir kahramanı da içeriyordu, böylece insanlara 17 yaşındaki bir çocukla yasadışı olarak seks yapmadığını kanıtlayabilirdi.

Bay, Spielberg’in tavsiyesini dinleseydi ve en azından bizi bağışlasaydı iyi olurdu. Nesli tükenme ve neşesiz, yarım yamalak slogan Son Şövalyeancak Bay’in sözde Spielberg’in ona söylediği bir şeyi dinlediğini hatırlamakta fayda var: ateş Megan Fox o gittikten sonra için bir basın turunda Jennifer’ın vücudu ve sette yönetmenlik yaparken Bay’i Hitler ile karşılaştırdı, ve sevimli bir şekilde “garip”. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Spielberg bunu reddetti, ancak yönetmenin hiçbir şekilde mantıksız olmamasına rağmen. Schindler’in Listesi ve Survivors of the Shoah Görsel Tarih Vakfı’nın kurucusu, birinin bir başkasını rastgele Hitler ile karşılaştırdığını duyunca üzülebilir. Gerçek ne olursa olsun, Fox düştü Mehtapsız gece, Bay’in üçlemesini bitirecek olan film, onları yapmayı bırakmış olsaydı ve üç filmin aralarında kapsayıcı bir hikaye ya da süreklilik bile olsa.

[Üzerinden[ViaBağımsız Tel]


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın