Sonic the Hedgehog 2'nin tanıtım sanatında kuyruklar harekete geçiyor.

Dünyanın sürekli oyuncu 2’si, birleşin!
resim: olağanüstü

için sonun başlangıcı The Walking Dead (en azından bir biçimde) burada. Çığlık 6 yeni bir çıkış tarihi karıştırma alır. Artı, Rachel Zegler gizemli kızıyla dalga geçiyor Shazam! karakter ve tuhaf yeni bir bakış Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange Sanat. Şimdi spoiler!

Sonic 2, Star Trek ve Daha Fazlasından Güncellemeler başlıklı makalenin resmi

Çığlık 6

Çığlık 6 şu anda 31 Mart 2023 sinema çıkış tarihi için planlanıyor kanlı-iğrenç.


Kirpi Sonic 2

Seslendirme sanatçısı Colleen O’Shaughnessey’e göre Tails, yeni filmde onunla tanıştığımızda Sonic’i “daha ​​yeni tanıyor”.

Sadece farklı senaryolar, farklı durumlar. Onunla, Sonic ile olan ilişkisinin farklı bir aşamasında buluşuyoruz, onu daha yeni tanıyoruz. Daha çok, daha önce üzerinde çalıştığım şeyin bir prequel’i gibi. Çünkü tüm bu ilişkiler daha önce üzerinde çalıştığım şeylerde zaten kurulmuştu.

Film boyunca biraz güven kazanıyor – daha önce kendine güveni olmadığı için değil. O denendi ve doğru. O Tails. O akıllı, sadık, senin en iyi arkadaşın. Senin için her şeyi yapacak.

[[Oyun Radarı]


Shazam! Tanrıların Öfkesi

Rachel Zegler gizemli kızıyla dalga geçti Shazam! Twitter’da bu şifreli görüntüye sahip karakter.


Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange

Petrol şirketi Shell Indonesia, kendi petrol şirketini piyasaya sürdü. Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange afiş, nedense.


Ormanın Şekli

Bir orman perisi gözünü karavanda her şeye burnunu sokan bir çift çocuğa diker. Ormanın ŞekliArjantin’den yeni bir korku filmi.


The Walking Dead

Final sezonunun çekimleri tamamlandı The Walking Dead, Instagram’daki Angela Kang’a göre.

#TheWalkingDead çekimlerinin son günü. Bugün şovda çalışan bizlere iyi dileklerini gönderen herkese teşekkürler. Harika bir yolculuktu ❤️✌️ (+ Seni seviyorum @laurencohan)


Riverdale

Betty ve Jughead, Archie’nin 17 Nisan tarihli “Folk Heroes” özetinde bir “imkansız yetenekler dizisi” gerçekleştirmesini sağlayarak Archie’yi “modern bir halk kahramanı”na dönüştürmeye çalışıyor. Riverdale.

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ADAMI — Riverdale kasabasını Percival’in (konuk yıldız Chris O’Shea) pençesinden kurtarmak için Archie (KJ Apa), Jughead (Cole Sprouse) ve Betty (Lili Reinhart), Archie’yi bir kasabaya dönüştürmek için bir plan tasarlar. bir dizi imkansız başarıyı gerçekleştirerek günümüz halk kahramanı. Bu arada Percival, Veronica (Camila Mendes), Toni (Vanessa Morgan) ve Tabitha’yı (Erinn Westbrook) hedef alarak onları ve işlerini birbirine düşürür. Sonunda, hastalandıktan sonra Cheryl (Madelaine Petsch) kendisi hakkında şaşırtıcı bir keşifte bulunur. Mädchen Amick, Charles Melton ve Drew Ray Tanner da başrolde. Gabriel Correa, Devon Turner’ın (#610) yazdığı bölümü yönetti. Orijinal yayın tarihi 17.04.2022.

[[KSiteTV]


Pasifik Savaşı: Siyah

son sezon Pasifik Savaşı: Siyah 17 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak.


Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar

Hemşire Şapeli, Spock’u tokatlıyor ve en son tanıtımda genomları değiştiriyor. Stange Yeni Dünyalar.


Uzay Yolu: Picard

Son olarak, Picard önümüzdeki haftanın bölümünden bir klipte Süpervizör ile siyah bir kravat etkinliğine katılır.


Jim Cook tarafından afiş sanatıgenel-7

Bir cevap yazın