Ortaya çıkan en yeni video oyunlarını takip etmek, birden fazla PC vitrini, Xbox One, PS4, Switch, mobil ve daha fazlasını takip etmek için giderek daha karmaşık bir iştir, ancak endişelenmeyin, yardım etmek için buradayım . Her ay, büyük üçlü A manşetlerinden, aksi halde gözden kaçırabileceğiniz ilgi çekici bağımsızlara kadar göz kulak olmanız gereken oyunları listeleyeceğim.

Son derece yoğun bir Şubat ve Mart’ın ardından, Nisan ayında işler biraz yavaşlıyor, ancak Lego Star Wars: The Skywalker Saga ve Vampire: The Masquerade – Bloodhunt dahil olmak üzere dört gözle beklemek için hala sağlam görünen oyunlar var. Bu arada, bağımsız cephede, çok genişletilmiş The Stanley Parable: Ultra Deluxe, Chinatown Detective Agency ve daha fazlasını alıyoruz.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Gameplay Fragmanı Gelecek Oyunlar Vitrini’nde Çıkıyor

Not: Bu makalede önerilen bazı oyunların demolarını oynamış veya erken erişim elde etmiş olsam da, çoğu durumda sadece umut verici görünen ve son ürün için söz veremeyeceğim oyunları seçiyorum. Satın almadan önce incelemeleri bekleyin!

Bununla birlikte, işte Nisan ayında dikkat etmeniz gereken oyunlar…

Başlıklar

Lego Star Wars: Skywalker Saga (PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch, 5 Nisan)

Yıllarca saatinizi lisanslı Lego oyunlarına göre ayarlayabilirsiniz, ancak geliştirici TT Games, Lego Star Wars: The Skywalker Saga ile iyi yağlanmış makinelerine bir İngiliz anahtarı atmaya karar verdi. Stüdyo, son üç yılını özel olarak The Skywalker Saga’da geçirdi ve yalnızca şimdiye kadarki en büyük maceralarını değil, aynı zamanda alametifarikası olan Lego oyunlarını yeni, daha iddialı yönlere iten bir macera vaat ediyor. Yeni yaklaşımın ne kadar geniş kitlelere hitap edeceğini henüz göreceğiz, ancak uzun süredir TT Games’in Lego oyunlarının hayranları muhtemelen bir süre daha beklemeye başlamalı. Yapabilirsin oyunu buradan ön sipariş verin.

Lego Star Wars: Skywalker Efsanesi Baskıları – Büyük Çocuklar için Lego

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt (PC ve PS5, 27 Nisan)

Bu günlerde bir Vampire: The Masquerade oyununa çarpmadan tahta kazık atamazsınız, bu yüzden franchise’ın eninde sonunda battle royale işini yapması kaçınılmazdı. Üç farklı klandan (Brujah, Nosferatu ve Toreador) gelen altı “archtype” içeren Bloodhunt, eskimiş battle royale şablonuna yeni bir stil ve strateji düzeyi eklemeyi vaat ediyor. Vampire: The Masquerade – Bloodhunt oynaması ücretsiz olacak, ancak 60 $ “Founder’s Ultimate Edition” için ön sipariş verin bu da size bol miktarda oyun içi para ve kozmetik kazandırır.

Nintendo Switch Sports (Switch, 29 Nisan)

Wii’nin kendisi geçmişte kalmış olabilir, ancak Wii Sports’un ruhu yaşamaya devam ediyor. Nintendo Switch Sports, hem eski hem de yeni yedi spor (Tenis, Bowling, Kılıç dövüşü, Voleybol, Badminton, Futbol ve Golf lansmanından sonra), yenilenmiş bir sunum ve çevrimiçi dereceli oyun ile hareket kontrollü daha fazla eğlence sunuyor. Dünya hala biraz sallanmaya aç mı? Emin değilim ama Nintendo Switch Sports sağlam bir dönüşe benziyor. Yapabilirsin oyunu buradan ön sipariş verin.

Gelecek vaat eden Hint Adaları

Chinatown Dedektiflik Bürosu (PC, Xbox One, Xbox Series X/S & Switch, 7 Nisan)

Chinatown Detective Agency, biraz retro eğitici eğlence oyunu bükümüne sahip, siberpunk aromalı bir tıkla ve tıkla macera oyunudur. Oyunun bulmacalarından bazıları gerçek dünya bilginize dayanacaktır ve bazı önemli bilgileri elde etmek için kendinizi Google’ı ateşlemek zorunda bulabilirsiniz. Oyunun ilginç bir işletme yönetimi yönü de var, çünkü davanızı belirli bir süre içinde çözmeniz gerekecek, aksi takdirde dedektiflik büronuz iflas edecek. Genel olarak, bu eski tarz ve yenilikçi fikirlerin ilgi çekici bir karışımı gibi görünüyor. Burada Chinatown Dedektiflik Bürosu için Steam sayfası.

BİYOTA (PC, 12 Nisan)

Dışarıda bir sürü nostaljik Metroidvania var, ancak BIOTA, görünüşte eski Game Boy oyunlarından ilham alan görsellerle retro şeyi aşırıya taşıyor. Spesifik olarak, bir Super Game Boy üzerinde çalışan eski Game Boy oyunları (oyun, birden fazla renk paleti arasında serbestçe geçiş yapmanızı sağlar). Havalı eski tarz tarzı bir yana, BIOTA şaşırtıcı derecede yoğun bir aksiyon sunuyor gibi görünüyor. Burada BIOTA için Steam Sayfası.

Skábma – Kar Yağışı (PC, 22 Nisan)

Finlandiya’nın yerli Sámi halkının mitlerinden ve kültüründen ilham alan Skábma – Snowfall, nadiren keşfedilen bir dünyaya büyüleyici bir bakış olmayı vaat ediyor. Bunun ötesinde, heyecan verici platformları güzelce ayrıntılı İskandinav arka planlarıyla birleştiren sağlam bir aksiyon-macera gibi görünüyor. İlkbahardan önce bir soğuk maceraya daha katılın! Burada Skábma – Snowfall için Steam sayfası.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe (PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch, 27 Nisan)

Son on yılın en beğenilen bağımsız oyunlarından biri The Stanley Parable: Ultra Deluxe ile geri dönüyor. Bu, basit bir yeniden düzenleme veya özel sürümden daha fazlası olmasına rağmen, akıl almaz macerayı baştan (ya da kaçırdıysanız ilk kez) deneyimleyin. Stanley Parable yaratıcısı Davey Wreden, Ultra Deluxe için ekstra bir oyun değerinde yeni içerik yazdığını iddia ediyor, böylece aklınızı her türlü heyecan verici yeni yolla karıştırmayı dört gözle bekleyebilirsiniz. Burada The Stanley Parable: Ultra Deluxe için Steam sayfası.

Nisan Ayında İzlemeye Değer Oyunların Tam Listesi:

 • Lego Star Wars: Skywalker Saga (PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch, 5 Nisan)
 • MLB the Show 22 (PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch, 5 Nisan)
 • Chinatown Dedektiflik Bürosu (PC, Xbox One, Xbox Series X/S & Switch, 7 Nisan)
 • Chrono Cross: The Radical Dreamers Sürümü (PC, Xbox One, PS4 ve Switch, 7 Nisan)
 • Ölüler Evi: Yeniden Yapım (Switch, 7 Nisan)
 • Astrodoglar (PC ve Switch, 8 Nisan)
 • BİYOTA (PC, 12 Nisan)
 • Crimesight (PC, 14 Nisan)
 • Kış Közü (PC, 19 Nisan)
 • MotoGP 22 (PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch, 21 Nisan)
 • Pocky ve Rocky Yeniden Shrine (PS4 ve Switch, 21 Nisan)
 • Skábma – Kar Yağışı (PC, 22 Nisan)
 • The Stanley Parable: Ultra Deluxe (PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch, 27 Nisan)
 • Vampire: The Masquerade – Bloodhunt (PC ve PS5, 27 Nisan)
 • Suçluluk: Ölümsüz (PC Nisan 28)
 • Nintendo Switch Sports (Switch, 29 Nisan)

Ve bunlar, önümüzdeki ay göz önünde bulundurmanız gereken oyunlar. Nisan ayında hangi oyunları almayı planlıyorsunuz? Dört gözle beklediğin bir şeyi kaçırdım mı?genel-17

Bir cevap yazın