Motorola’nın, şirketin Moto G serisi serisinin bir parçası olarak piyasaya sürülebilecek yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor. Moto G82 olduğu belirtilen telefon, Wi-Fi Alliance, EEC, BIS ve TDRA web siteleri de dahil olmak üzere çeşitli ülkelerdeki sertifika web sitelerinde akıllı telefonun yakında piyasaya sürüleceğini öne sürdü. Söylentilere göre Moto G82’deki işlemci de bir kıyaslama web sitesinde görüldükten sonra ortaya çıktı. Motorola henüz duyurulmamış ahizenin herhangi bir ayrıntısını resmi olarak açıklamadı.

göre rapor MySmartPrice tarafından, Telekomünikasyon ve Dijital Devlet Düzenleme Kurumu (TDRA) web sitesinde XT2225-1 model numarasına ve Moto G82 adına sahip yeni bir Moto G serisi akıllı telefon tespit edildi. Akıllı telefon ayrıca, XT2225-1 ve XT2231-3 model numarasıyla listelenen akıllı telefonu gösteren EEC sertifika web sitesinde bir listede görüldü. Gadgets 360, akıllı telefonun sertifika web sitelerinde listelendiğini doğrulayabildi.

Bu arada, Moto G82 olduğu iddia edilen el cihazı, XT 2225-1 model numarasına sahip Wi-Fi Alliance web sitesinde de görüldü ve telefonun çift bantlı Wi-Fi’yi destekleyeceğini ve Android 12’de çalışacağını ortaya koydu. Kutu. Akıllı telefon ayrıca BIS web sitesinde XT2225-1 model numarasıyla görüldü – bu, ahizenin rapora göre Hindistan’da da piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Söylentilere göre Moto G82 akıllı telefon da bir Geekbench’te görüldü listeleme tek çekirdek puanı 651 ve çok çekirdek puanı 1850 olan XT2225-2 model numarasına sahip bir akıllı telefon için. Yakışıklı, özelliklerine göre Snapdragon 695 olabilecek sekiz çekirdekli bir işlemciye sahip olacak şekilde listelenmiştir. rapor. Liste ayrıca akıllı telefonun 8GB RAM ile geleceğini gösteriyor. Daha önce de belirtildiği gibi, şirket henüz Moto G82 akıllı telefonla ilgili herhangi bir ayrıntıyı resmi olarak açıklamadı.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Gadgets 360 ile teknoloji üzerine bir yazar olarak David Delima, açık kaynak teknolojisi, siber güvenlik, tüketici gizliliği ile ilgileniyor ve İnternet’in nasıl çalıştığı hakkında okuyup yazmayı seviyor. David’e e-posta yoluyla [email protected] adresinden ve ayrıca Twitter’da @DxDavey üzerinden ulaşılabilir. Daha

Samsung Galaxy A73 5G Ön Rezervasyonları Hindistan’da Başladı, 8 Nisan’da Satışa Çıkacakgenel-8

Bir cevap yazın