1 Nisan ve bu, bugün tek bir markaya güvenemeyeceğiniz anlamına geliyor. Mojang, ender bir istisna gibi görünüyor çünkü onun 1 Nisan şakası çok saçma değil; aslında gerçek. Geliştirici, Minecraft’a oyuncuların oyunun 64-bit dünyasını her seferinde bir blok olarak ele almalarını sağlayan yepyeni bir Anlık Görüntü ekledi.

Ayrıntılı bir oyunun web sitesinde yayınla, Minecraft’ın 1 Nisan anlık görüntüsü oyunu tamamen değiştiriyor. Oyuncuların artık envanterleri, XP’leri veya tarifleri hazırlama konusunda endişelenmeleri gerekmeyecek. Bunun yerine, tüm dünya bir envanterdir, istendiğinde alınıp atılmakta özgürdür. Bir bloğu kırmak, oyuncuların onu başlarının üzerinde tutmalarına ve hiçbir şeye bakmadan kullanmalarına neden olur.

Bu kural çeteler için de geçerlidir, yani zarar görmezler, ancak bir lav havuzuna veya bir uçurumdan aşağı atılabilirler. Ve Anlık Görüntü’nün yama notları sandıkların “heyecan faktörünün” iyileştirildiğini söylese de, açılamazlar. Heyecan verici.

Bunların hepsi oyunu daha iyi hale getirmek içindir, çünkü daha az özellik ile oyuncuların yorum yapacak daha az şeyi olacaktır. Minecraft’ın envanter sistemiyle ilgili bir sorununuz mu var? Artık değil, gitti! Bugünün tüm 1 Nisan şakalarından Mojang, buradaki en iyilerden birine sahip olabilir.

Arsız şakalar dışında Mojang, Minecraft’ı güncellemek için çok çalıştı. Oyunun yaklaşan Wild güncellemesi sürüm 1.19, devasa dünyasına yeni çeteler, bloklar ve biyomlar ekleyecek. Minecraft’ın elde edemeyeceği bir şey, özelliğin bir önizlemeye yanlışlıkla eklendiği ortaya çıktıktan sonra Xbox’ta ışın izleme.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1

Bir cevap yazın