Microsoft, Rusya pazarından ayrılmak istemiyor. Bazı çalışanlar bu karara öfkelendi.

Microsoft, bir süredir Android akıllı telefonları Windows 10 bilgisayarlara bağlamanın bir yolunu sunuyor.Bilgisayarlar Windows 11’e geçtikçe şirket uygulamayı güncellemeye karar verdi.

Your Phone uygulamasının yeni bir adı var – Phone Link – ve önceden bildirim almanızı sağlayan tamamen yeni bir arayüz sunuyor. Ayrıca yazılım devi, Honor ile bağımsız akıllı telefon markasının seçkin cihazlarına destek sağlayacak bir ortaklığa da imza attı.

Microsoft, Android ve Windows'u Bağlayacak Yeni Uygulamayı Tanıttı ve Honor ile Ortaklığını Duyurdu

Windows 11, telefonunuza bir eşleştirme uygulamasını otomatik olarak indirmeye başlayan bir QR kodunu tarayarak akıllı telefonları bağlamayı kolaylaştırır. Şimdiye kadar, Microsoft Store’dan manuel olarak indirmeniz gerekiyordu. Bu uygulamaya ayrıca artık Telefon Eşlikçiniz yerine Windows’a Bağlantı olarak adlandırılan yeni bir ad verildi.

Microsoft’un yeni işletim sistemi birçok tasarım geliştirmesi getirdi ve bunu Phone Link uygulaması izledi. Daha fazla renk paleti kontrolü var ve genel uygulama Windows 11 gibi görünüyor ve hissediyor.

Microsoft, Android ve Windows'u Bağlayacak Yeni Uygulamayı Tanıttı ve Honor ile Ortaklığını Duyurdu

Honor ile ortaklık, Honor Magic V, Magic4, Magic4 Pro, Magic4 Ultimate ve onların Magic3, Magic3 Pro, Magic3 Pro+ öncülleri için telefon uygulamalarını çalıştırmayı ve PC’de gezinmeyi kolaylaştıracak.genel-22

Bir yanıt yazın