The Wire oyuncusu Pablo Schreiber’in Master Chief, Jen Taylor’ın AI asistanı Cortana ve Natascha McElhone’un Dr. Catherine Halsey olarak rol aldığı Halo şovunun ilk bölümü ‘Contact’ 24 Mart’ta premium Paramount+ hizmetinde yayınlandı. Bu ilk bölüm artık Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar için YouTube’da ücretsiz olarak izlenebilecek hale getirildi.

Bu, daha önce yayınlanmış olan tüm serinin yalnızca bir taklidi olsa da ikinci sezon için yenilendi çıkışından önce, insanların Master Chief’in yüzünü hareket halinde göstermek için hakkında çok konuşulan seçeneği kolayca görebilecekleri anlamına geliyor. Daha önce, John-117’nin yüzü, oyunlarda kaskının çıkarıldığı sahnelerde her zaman gizli veya belirsiz kalıyor ve yüz hatları belirsiz kalıyordu.

343 Industries topluluk yöneticisi Alex Wakeford bu kararı uzun uzadıya tartıştı. ilk bölümün dökümü (olası spoiler hakkında endişeleniyorsanız, söz konusu bölümü izlemeden önce kaçınılmalıdır). Wakeford, yaratıcı ekibin ikonik Spartalı’nın insanlığını vurgulama arzusuna atıfta bulunarak kararı “bir kurgu noktası değil… bu bir misyon ifadesi” olarak nitelendirdi.

Tam bir bölüme geçmek istediğinizden emin değilseniz, aşağıdaki fragmana göz atın:

Ne yazık ki, bu bölüm şu anda yalnızca ABD’li kullanıcılar için YouTube’da mevcut olduğundan, diğer ülkelerdeki hayranlar şimdilik Paramount+’ya (bölgelerinde mevcut olduğunda) bakmak zorunda kalacaklar. Bu arada Master Chief’in ev ortamında, Halo Infinite Sezon 2 ile ilgili ayrıntıları çok yakında bekliyoruz.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone ol Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.oyun-2

Bir cevap yazın