Yaşasın, 1 Nisan! Yılın ilk çeyreği sona erdi ve çeyreğin en önemli mobil haberlerine tekrar bakmanın zamanı geldi. Sizce ilk çeyrekte öne çıkan cep telefonu hangisiydi?

İlk çeyrekte, genellikle Android pazarındaki en önemli lansmanların çoğunu görüyoruz. Şimdiye kadar Samsung, Xiaomi, OnePlus, Oppo, Realme ve diğer markalar amiral gemisi telefonlarını duyurdular.

XCover Pro’nun halefi için duyduğum coşkuyu paylaşmadığınız sürece, genellikle Nisan ve Haziran ayları arasında büyük sürümler yoktur. Bu zaman diliminde yarı önemli yayınlar? Belki birkaç oyun modeli ve belki de yeni bir Sony Xperia.

Amiral gemisi lansmanlarının bir sonraki sezonunun Temmuz veya Ağustos aylarında başlaması bekleniyor. Genellikle bir Samsung Unpacked etkinliğiyle başlatılır, ardından Eylül ayında yıllık iPhone etkinliğiyle sona erer. Bunu partideki son (veya ilk) konuk olarak yeni Snapdragon ve Xiaomi’nin açıklanması izledi.

Burada gezinmeden önce:

Elbette tüm yeni lansmanlar amiral gemisi segmentinde gerçekleşmedi. Elbette, bazı analistlerin 2021’de en çok satan akıllı telefon olduğunu söylediği şeyin halefi de dahil olmak üzere, orta seviye ve giriş seviyesi katmanlarında bazı büyük sürümler de oldu.

Tabii ki ilk çeyrekte piyasaya çıkan her yeni telefonu dahil etmedik. Bu arada, Redmi ailesi ve BBK’nın yeniden markalaşma festivalleri sayesinde. Bu nedenle, modelinizden bahsedilmiyorsa utanmayın – sadece “Diğer” için oy verin ve yorumlarda bize cihazı ve fikrinizi söyleyin.

Her zaman olduğu gibi, sonuçları analiz etmek ve NextPit topluluğunun nasıl düşündüğünü görmek için Pazartesi günü bu ankete geri döneceğiz.genel-27

Bir cevap yazın