Q, Star Trek: Picard'dan bir sahnede parmaklarını şıklatmaya çalışır.

Her zaman hiçbir işe yaramaz, o Q.
Ekran görüntüsü: olağanüstü

Her gün telefon görüşmesi yapamazsınız. Yıldız Savaşları evren – sonuçta, bir savaş ve galaksiler arası iletişim çağında, telefon hatları oldukça tuhaf. Fakat Uzay Yolu: Picard şu anda oynamak 2024’ün yakın geleceğiçok eğlenceli bir paskalya yumurtası için yapılmış şirin bir telefon numarasına gizlice girme şansı bu haftaki bölüm.

Sevimli Bir Uzay Yolu: Picard Paskalya Yumurtası, Q Tarafından Azarlanmanızı Sağlıyor başlıklı makale için resim

Ekran görüntüsü: olağanüstü

John de Lancie’nin Q’su 2. sezonunda biraz arka plan tehdidi oldu Picard, ancak karakter bu haftanın beşinci bölümü “Fly Me to the Moon”un kaotik sahne ortamında yeniden ön plana çıktı. Picard ve arkadaşları zamanı düzeltmeye yardımcı olmak için bir sonraki adımlarını planlarken, Q, aynı zamanda 2024’te ortalıkta dolaşıyordu – ve görünüşe göre gerçekliği değiştiren güçleri olmadan – bu zaman diliminin Soong’unu baştan çıkarmak da dahil olmak üzere kendi rakip dikkatlerini dağıttı, genetikçi Adam Soong (hala , elbette, Brent Spiner’ın canlandırdığı). Q, Soong’un dikkatini çekmek için bilgisayarını hackler ve Soong’a 3D yazıcısını kontrol etmesini söyler… çok özenle tasarlanmış Q logosu ve bir telefon numarası:

Sevimli Bir Uzay Yolu: Picard Paskalya Yumurtası, Q Tarafından Azarlanmanızı Sağlıyor başlıklı makale için resim

Ekran görüntüsü: olağanüstü

Hangi, elbette gerçekten işe yarıyor. Anlaşılan, numarayı arıyor ve olumsuzluk Bununla birlikte, kurgusal haydut genetikçi Adam Soong olarak, Q’nun güçlü, anlaşılmaz toplumu Q Sürekliliği olarak adlandırmaya çalıştığınız için sizinle alay etmesine neden oluyor. Aşağıdaki telefon mesajı kaydımıza göz atın:

Mesajı duyamıyorsanız, işte bir konuşma metni:

Merhaba! Q Sürekliliğine ulaştınız. Şu anda telefona ulaşamıyoruz, çünkü sizin zayıf, ölümlü zihninizin kavrayamayacağı bir varoluş düzleminde yaşamakla meşgulüz.

Ayrıca, mesaj bırakmak anlamsız, çünkü biz zaten biliyordu arayacağınızı ve umursamıyoruz. İyi günler.

Ne kadar sevimli!


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın