The Division 2’nin yeni sezonu yakında geliyor. Uzun bir uyku döneminden sonra Ubisoft, askeri MMO oyununun gelecek sezonu için PTS’nin artık ön yükleme için hazır olduğunu ve yarın 1 Nisan’da oynanabileceğini duyurdu (bunun bir şaka olmadığından oldukça eminiz) .

Yeni sezon birkaç gün canlı sunuculara çıkmayacak olsa da, bazı PTS için yama notları. Yeni sezonda Countdown adlı yeni bir oyun modu yer alacak ve sekiz oyuncu “yeni benzersiz bir harita” üzerinde zamanlı bir görevde çeşitli PvE hedeflerini üstlenecek. Eşleştirme yoluyla bir takıma katılabileceksiniz ve modda onunla ilişkili yeni teçhizat ve silah düşüşleri var.

Ayrıca, karakterlerin belirli silahlar, teçhizat setleri ve beceri çeşitleriyle deneyim kazanmasını sağlayan, uzmanlık adı verilen yeni bir sistem de var. Buradaki fikir, o öğeyi (veya beceriyi) kullanarak herhangi bir uygun öğe türünde yeterlilik dereceleri kazanacağınız ve o öğedeki yeterlilik derecenizi en üst düzeye çıkardığınızda, tek tek öğelerin derecesini artırabileceksiniz. bu türden. Öğeler arasında yeterlilik dereceleri kazandıkça, temsilcinizin genel uzmanlık seviyesi yükselir.

Güncelleme ayrıca bazı yeni teçhizat ve egzotik silahlar da içeriyor. SVD keskin nişancı tüfeğinin egzotik bir versiyonu olan Dread Edict, vurduğunuz düşmanlara 20’ye kadar artırılmış silah ve kafadan vuruş hasarı ekleyen bir egzotik versiyon var. Yeniden yükleme, yığınları temizler ve temizlenen her yığın için toplam maksimum zırh değerinizin %5’ini size verir. Bunlar Dread Edict’in dergisini doldurduğu için vesikalık vuruşlar yaparak istiflemeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca Stoner LMG’nin egzotik versiyonu Bluescreen de var, bu da savaş becerilerinize darbe efektleri eklemek için işaretli düşmanları vurmanıza izin veriyor.

Division kreatif direktörü Yannick Banchereau, oyuncuları yeni sezonda oyunun kurallarını değiştiren devasa bir güncelleme beklememeleri konusunda uyarıyor. Twitter’da “Oyun üzerinde sessizce çalışarak geçirdiğimiz yıl, devasa bir geri dönüş güncellemesi yapmakla geçmedi” diyor. “Oyunun sürekli desteğini organize etmek ve hazırlamak için harcandı.”

Ancak Banchereau, yamanın The Division 2 için bir ‘normale dönüş’ sinyali verdiğini söylüyor.

“Şimdilik, umarım hepimiz mutlu bir anı paylaşabilir ve oyuna desteğin yeniden başlamasından sevinebiliriz” diyor. “Yine yayındayız!”

Elbette, devamı The Division Heartland hakkında daha fazla haber bekliyoruz.oyun-2

Bir cevap yazın