Pennywise, It'deki palyaço, kırmızı ışık altında sırıtıyor.

HBO Max’e daha fazla Pennywise gelebilir.
resim: Warner Bros.

derin, rahatsız edici mitolojisi Stephen King’in ürkütücü eseri Pennywise Clown kendi akış serisini alıyor olabilir. Şu anda olarak anılan Derry’ye hoş geldiniz, Şu anda geliştirmenin ilk aşamalarında olan gösteri, 1960’lı yıllara-hikayeyi aynı zaman çizelgesinde ayarla son zamanlarda Bilişim Teknoloji filmler ve bir şekilde Pennywise’ın kökenlerini de örüyor.

ayak bileği önce şovun haberini verdi, ardından tarafından doğrulandı Çeşitlilik. Ticarete göre, Bilişim Teknoloji film yapımcıları Andy ve Barbara Muschietti ile birlikte yapımcılığa geri dönüyorlar. Mucize kadın yazmaya katkıda bulunacak yazar Jason Fuchs. Filmleri yöneten Andy Muschietti, pilotu ve bir yazarı yönetecekti.s’ oda şu anda bir hikayeyi bir araya getiriyor. io9, yorum veya açıklama için HBO Max’e ulaştı ve haber aldığımızda veya duyduğumuzda bu hikayeyi güncelleyecektir.

Orijinal Stephen King kitabında, Pennywise’ın ilk olarak yüzyıllar önce Derry, Maine’de ortaya çıktığı tespit edildi (çarpmadan sonra-Başka bir boyuttan bir meteorla Dünya’ya çok daha erken inmek, bu tamamen başka bir hikaye). O zamandan beri, her 27 yılda bir uyanır ve bölgenin çocukları ile beslenir. Kitap aynı karakterlerle farklı yaşlarda iki ana bölümde anlatılıyor: 1957-58 ve 1984-85.

Ancak, bu hikaye film serisiyle aynı kanonda geçtiği için, 1988’de başlayan ve ardından 2016’ya atlayan, 1961’de geçecek gibi görünüyor. Ancak o zaman birçok soru ortaya çıkıyor. Yaptı diğer çocuklar araştırmak Pennywise, 1961’de mi? yetişkinler kim olmuştu çocukken takip edildi 1934’te şimdi bunun farkında mısınız? Ve eğer bunlardan herhangi biri doğruysa, yaşananların, Hz. Bilişim Teknoloji filmler? Ayrıca, bir köken, bu bağın herhangi birinden yüzyıllar önce nasıl belirlenir? içinde? Gösteri ilerlemeden önce bu yazarın odasının yıkılması gereken sorunların bunlar olduğu varsayılıyor.

Yine de görebileceğiniz gibi, filmlerle ilgili potansiyel olarak yaratılacak yeni hikayelerin yanı sıra King kitaplarından benim için kesinlikle çok fazla tarih var. İşin püf noktası, iğneyi King’in çalışmasına saygısızlık etmeyen ama aynı zamanda uygulanabilir yeni bir hikaye olarak çalışan bir şey arasında geçirmek olacak.

daha fazlasına sahip olacağız Derry’ye hoş geldiniz ya küllerinden doğar ya da tekrar toprağa düşer.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın