Amazon Prime Gaming’in Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı ve bunlar arasında The Elder Scrolls IV: Oblivion, en yeni Plants vs Zombies nişancı oyunu ve tartışmasız tüm zamanların en iyi macera oyunu yer alıyor. Ayrıca, id Software’in ilk oyun kahramanı ile sürpriz bir Doom Eternal DLC geçişi içerir.

Üyeler şuraya gidebilir: Prime Gaming ana sayfası şimdi tüm bu ücretsiz oyunları ve DLC paketlerini talep etmek için. Elder Scrolls IV: Oblivion – Game of the Year Edition, henüz sahip değilseniz, kesinlikle öne çıkan şeydir. Skyrim bu günlerde daha popüler RPG oyunu olsa da, önceki oyun tüm açık dünya oyun türü için şablonun oluşturulmasına yardımcı oldu. GOTY deluxe sürümü, oyunun tüm genişletmelerini ve DLC’yi içeriyor – evet, kötü şöhretli at zırhını da içeriyor gibi görünüyor.

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville, EA’nın Garden Warfare serisindeki en son çizgi film benzeri çevrimiçi nişancı oyunu ve bu ayki listedeki tek Origin oyunu gibi görünüyor. Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge Special Edition sadece muhtemelen en iyi Monkey Island oyunu değil, aynı zamanda tartışmasız şimdiye kadar yapılmış en iyi tıkla ve tıkla macerasıdır.

Bu ayın RPG ve macera oyunu eğlencesini tamamlayacak diğer ücretsiz oyunlar arasında yazma RPG Nanotale, harika başlıklı komedi macerası Turnip Boy Commits Tax Evasion, taktik RPG Guild of Ascension, sıra tabanlı D&D benzeri Galaxy of Pen and Paper ve point-and-and yer alıyor. – 1000 Kapılı Ev: Aile Sırları’na tıklayın.

Ücretsiz DLC tarafında, Fall Guys, Black Desert Online ve Dead By Daylight için bonuslar var, ancak bizim için öne çıkan, Doom Slayer’ı orta derecede daha ölümcül bir versiyona dönüştüren Doom Eternal “Peachy Keen Cosmetic Content Pack”. id Software’in ilk kahramanı, Komutan Keen.

Kıyamet Ebedi Kıyamet Ebedi Mütevazı Mağaza 39,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Tabii tüm bunları alabilmek için Amazon Prime üyesi olmanız gerekiyor.oyun-2

Bir cevap yazın