Slay the Spire: Downfall, sevilen kart oyunu için kapsamlı modu çok daha geniş bir kitleye getirerek Steam’i yeni vurdu. Bu, şu anda mevcut olan Downfall sürümüyle etkili bir şekilde aynıdır. Buhar Atölyesi ancak tamamen yeni bir kitleye sunmak için bağımsız bir Steam mağazası uygulaması olarak oluşturuldu.

Hayran yapımı Downfall genişletmesi şu anda ücretsiz. Buhar ve kitaplığınıza ayrı bir oyun olarak katılacak, ancak yine de kullanmak için temel Slay the Spire oyununa sahip olmanız gerekiyor. Bu genişleme, elinizdeki kartları akıllıca konumlandırmakla ilgili olan beşinci bir kahraman karakteri olan Hermit’i ekler.

Bununla birlikte, itibari Düşüş modu, büyük çekiliştir, çünkü Slime Boss veya Hexaghost gibi yedi kötü karakterden birinin kontrolünü elinize almanıza, daha karmaşık mekaniklerle kahramanlara karşı savaşmanıza izin verir. Spire. Bu karakterler yeni kalıntılar ve iksirler sunar ve bunları temel oyun havuzunda da kullanabilirsiniz.

Mevcut Downfall hayranları, orijinal Slay the Spire’da zaten oynayabilirken, bu bağımsız sürüm, hayranlar arasında oldukça popüler olduğunu kanıtladı. Düşüş bugün 3.132 eş zamanlı oyuncuya ulaştı. SteamDB kıyasla oldukça büyük bir sayı göstermektedir. 9,907 oyuncular normal Slay the Spire’ı bugün vurdu.

Daha harika kart oyunları için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Spire’ı öldür Spire’ı öldür Mütevazı Mağaza $24.99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın