Xbox Chaturdays’in 61. Bölümü için Seasoned Gaming’den Ainsley Bowden bir kez daha bize katılacak. Xbox Game Pass’in devam eden başarısına, Xbox’taki bağımsız oyuncuların büyümesine, Halo serisinin ilk bölümüne, Xbox’ın en büyük maskotları arasındaki destansı bir hesaplaşmaya ve çok daha fazlasına dalacağız! Haftanın en büyük oyun haberlerini yakalamaktan heyecan duyuyorsanız, Xbox Chaturdays canlı yayınını ayarlayın her cumartesi saat 12’de ET!

Xbox Chaturdays nedir?

Xbox Chaturdays, haftalık Windows Central Gaming podcast’imizdir. Her Cumartesi, Xbox ile ilgili her şey hakkında sohbet etmek için çeşitli Xbox geliştiricileri, meraklıları ve endüstri figürleriyle bir araya geliyoruz. Gösterimizi Xbox ve PC oyuncuları için heyecan verici ve ilgi çekici içerik sağlamak için tasarladık ve oyun hakkında sevdiğimiz şeyleri vurguladık. Xbox Game Pass’teki en iyi oyunlardan oynamak için sabırsızlandığımız oyunlara kadar her zaman hakkında sohbet edecek eğlenceli bir şeyler vardır.

Xbox Chaturdays ile, şovu sürekli olarak sorularla taze ve heyecanlı tutan oldukça inanılmaz bir canlı izleyici kitlesi oluşturduk. Gösterimiz topluluk etkileşimini teşvik ediyor ve izleyicilerimizi deneyime dahil etmeye çalışıyoruz. Daha önce bir bölüm yakalamadıysanız, şuraya gidin: Windows Central Oyun YouTube kanalı dahil olmak üzere geçmiş bölümleri veya tüm favori podcast hizmetlerinizi izlemek için Spotify, iTunesve Google Podcast’ler.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir cevap yazın