Meraklı bir bakışla xgp.pl, yayın, Xbox Mağazası’ndaki mevcut Capcom satışının altında benzersiz bir afiş olduğunu gözlemledi. Xbox Game Pass için Resident Evil Village’ın gelişini ima edebilecek biri. Bu aynı zamanda bir hata veya aksaklık olsa da, geçip geçmediğini görmeye değer.

Resident Evil Village Game Pass’e mi Geliyor?

Resident Evil Village için Polonya mağazasında bir görüntünün ortaya çıkması sayesinde yeni bir söylenti patlak verdi. Mevcut Capcom satışının ortasında, başlığın altındaki küçük bir metin, oyunun Xbox Game Pass abonelik hizmetine katılabileceğini ima etti.

Resim xgp.pl’nin izniyle

Game Pass’e bir oyunun geleceğine dair söylentilerin işe yaradığı zamanlar olsa da, bazı oyunlar için hala spekülasyonların yapıldığı zamanlar oldu: Mass Effect Legendary Edition vs Cyberpunk 2077.

Buradaki fark, Mass Effect Legendary Edition’ın EA Play’i vurması bekleniyordu ve EA Play ile Xbox Game Pass birbirine bağlı olduğundan, başlık sadece bir soruydu. Ne zaman ve bir değil Eğer.

Aynı argüman Battlefield 2042’nin yokluğu için de ileri sürülebilirken, şu anda başlığın neredeyse 6 ay olmasına yaklaşıyoruz ve belki de yakında EA Play aracılığıyla Game Pass’e katılabiliriz.

Tersine, Resident Evil 7 de şu anda Game Pass’te ve bu da söylentinin doğru olması için umut verebilir.

Resident Evil Village, Resident Evil hikayesine en son girişti. Oyun, Resident Evil 7’de yeni tanıtılan baş karakter Ethan Winters’ın şimdi ailesini tehdit eden yeni bir tehditle mücadele etmesinin hikayesini sürdürüyor.

Capcom henüz Resident Evil dünyasına yeni bir giriş duyurmadı, ancak Village hala seriye güçlü bir giriş yapıyor ve şu anda indirimde olan oyunu satın almakta kararlıysanız, söylentinin çıkıp çıkmayacağını görmek için her zaman bekleyebilirsiniz. Bunun Game Pass’e gelip gelmemesi gelir.oyun-5

Bir cevap yazın