Loot, Borderlands serisinin temel taşıdır ve Tiny Tina’s Wonderlands’de de durum farklı değildir. Harikalar Diyarı, klasik silahlara ve kalkanlara (fantezi temasına uyması için artık totemler olarak adlandırılıyor) ek olarak zırh, muska, yüzük, büyü ve yakın dövüş silahları sunuyor. En iyinin en iyisi efsanevidir ve diğer eşyalarda bulamayacağınız özel yetenekler sunar. Efsanevi teçhizat genellikle sandıklarda veya patron düşmanlardan bulunabilir ve efsanevi bir düşüşü işaret eden zil sesini duymak her zaman bir zevktir.

Şu ana kadar oyunda olduğu onaylanan tüm efsanevi eşyaların, üreticileriyle birlikte bir listesini derledik. Ve bu silahları Tiny Tina’nın Harikalar Diyarı’nda nerede yetiştireceğimize gelince, bunun üzerinde de çalışıyoruz.

Not: Oyun çıktıkça, giderek daha fazla insan efsanevi öğelerini keşfedecek. Bu liste, yeni donanımları ortaya çıkardıkça devam eden bir çalışmadır, bu nedenle önümüzdeki günlerde listeye ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Bazı öğelerin adları çok uzun olduğundan ve bunların tümü fantezi temalı olduğundan, hangi parçaların değişen ön ek veya son ek olduğu ve hangilerinin sabit model adı olduğu belirsizdir. Görünüşe göre “…”, donanımdaki son ekler olabilir, ancak daha fazlasını öğrendiğimizde güncelleyeceğiz. Bu silahların birçoğunun farklı durum etkilerine ve istatistiklere sahip varyantları olabileceğini, ancak yine de aynı model olduklarını unutmayın.

  • Amalgam (Swifft)
  • Boş Sayfa (Swifft)
  • Bozuk Plaka Postası (Valora)
  • Ölümsüz Manto (Swifft)
  • Elmas Eldivenleri (Valora)
  • Pandemium (bacak)
  • Seçici Amnezi (Kleave)
  • Akıllı Zırh (Valora)
  • Çarpık Paradigma (Swifft)

Harikalar Diyarına girin

Henüz Borderlands aksiyonuna katılmadıysanız, şu anda Xbox’taki en iyi nişancılardan bazılarıyla tanışacaksınız. Tiny Tina’nın Harikalar Diyarı’nın bir Overworld alanı ile biraz farklı olmasına rağmen, hala herkesin zevk alması için klasik Borderlands aksiyonunu koruyor. Ve diziyi seviyorsanız, ancak Borderlands 3’teki internet tarzı etkileyici mizahın hayranı değilseniz, Harikalar Diyarı’nda bunların hiçbirinin olmadığını duymaktan mutlu olacaksınız.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir cevap yazın