Ryu Ga Gotoku Studio, 28 Mart’ta yarın yayınlanacak olan DLC’nin verileri olması gereken Kayıp Yargı güncellemesi 1.11’i (PS5 sürüm 1.011) yayınladı. 27 Mart’taki bu Kayıp Yargı güncellemesindeki yenilikler için okumaya devam edin.

Kayıp Yargı Güncellemesi 1.11 Yama Notları | Kayıp Yargı Güncellemesi 1.011 Yama Notları | Kayıp Yargı 27 Mart Yama Notları:

Güncelleme: PS4 güncelleme geçmişi aşağıdaki değişiklikleri gösterir (ve beklendiği gibi, The Kaito Files DLC’sinden bahseder).

  • Kaito Dosyaları uyumluluğu
  • Sabit Sorunlar

Ryu Ga Gotoku Studio, oyun geliştiricilerinin DLC verilerini resmi olarak kullanıma sunulmadan bir gün önce nasıl yayınladıkları göz önüne alındığında, bugünkü yamayı kabul etmemiş olsa da, oyuncular Kaito Dosyalarının bugünkü güncellemenin bir parçası olmasını beklemelidir.

Kaito’nun gizli göreve benzersiz yaklaşımıyla, hiçbir şeyden şüphelenmeyen düşmanları alt etmek için gizli moda geçin. Bu tam olarak Yagami’nin yapacağı gibi değil ama biz kimi yargılayacağız?

Lost Judgment için Kaito Files hikaye genişletmesi 28 Mart’ta PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One’da çıkıyor!

Lost Judgment Ultimate Edition, Season Pass’in bir parçası olarak veya ayrı olarak satın alınabilir.

DLC ayrıca stüdyonun son birkaç gündür Twitter’da övdüğü şey:

Oyunla ilgili başka herhangi bir değişiklik veya iyileştirme tespit edersek, gönderiyi güncelleyeceğiz. Düzeltilen veya değiştirilen bir şey bulursanız, bize bildirmek için aşağıya bir yorum bırakın.

Bu cevheri hala oynamamış olanlar için, incelememizi okuyun ve kendi James Lara’mızın neden bunu söylediğini görün: “Studio RGG (bazı hatalara rağmen) her hayranını heyecanlandıracak olağanüstü iyi oynanmış bir oyun hazırladı. oynamak. Önceki incelememde söylediğim gibi, Yargı serisi klasik Yakuza deneyimini yeni ve heyecan verici bir yöne taşımayı hedefliyor ve Kayıp Yargı bunu daha da kanıtlıyor.”

oyun-6

Bir cevap yazın