NextPit’i düzenli olarak kullanırsanız ve yeni ana sayfamızın avantajlarından yararlanırsanız, en iyi uygulamalar seçimimi kesinlikle bileceksiniz. Tek koşul, bunların ne veri tuzakları ne de maliyet tuzakları olmamasıdır. Bununla birlikte, iOS ve Android için çeşitli indirmeleri test ediyorum ve kendi bulgularıma NextPit topluluğundan ipuçları ekliyorum.

Şimdi 1 ay ücretsiz: Waipu.tv
Aynı anda 5 cihaza kadar neredeyse 170 TV kanalı

Mobil oyunlardan üretkenlik uygulamalarına kadar, NextPit’in bu haftaki en iyi 5 uygulaması burada. Bu seçimi her hafta yayınlıyoruz, böylece geçen haftaki 5 uygulamama da göz atabilirsiniz.

Symfonium: Müzik çalar ve oyuncular (Android)

Bu müzik çalar ile birçok farklı medya kaynağını (mobilde yerel, Plex, Emby, Jellyfin, Kodi) tek bir arayüzde ekleyebilir ve bunları yerel olarak oynatabilir veya Chromecast / UPnP / DLNA / Kodi cihazlarına yayınlayabilirsiniz.

Uygulama zaten Android 5 ve sonraki sürümlerde çalışıyor, Android Auto ile uyumlu ve sesli kitapları destekliyor. Ayrıca dosyalar ve görüntüler için çevrimdışı bir önbellek sunar, böylece her şey tamamen çevrimdışı çalışabilir ve bağlı olmadığınızda bile müziğinize erişebilirsiniz. Oynatıcı çoğu formatı (FLAC, ALAC, …) destekler ve çok basit arayüz, Android 12’nin Material You tasarımından alır.

Uygulama hala Erken Erişim’de, ancak geliştirici bunu bir ücret karşılığında sunmayı planlıyor. Ancak, kendi fikrinizi oluşturmak için uygulamayı yedi gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ve 4,19 € fiyat etiketinin aşırı olduğunu düşünmüyorum.

  • Fiyat: 4,19 € / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: hayır / hesap: gerekli değil / Almanca dil: evet

Symfonium, Android / © NextPit için çok iyi yapılmış ve oldukça kapsamlı bir ses oynatıcıdır.

Elden Ring Ölüm Sayacı (Android)

Elden Ring, Dark / Demon Souls, Bloodborne ve Sekiro’nun yaratıcıları From Software’in yeni oyunudur. Oyun birkaç hafta önce çıktı, neredeyse oybirliğiyle bir başarı elde etti ve neredeyse beni bir soyucudan eBay’de 900 dolarlık bir PS5 satın almadığıma pişman ediyor.

Ancak bu tarz oyunlara aşinaysanız, zorluğun deneyimin ayrılmaz bir parçası olduğunu bilirsiniz. Beğenin ya da beğenmeyin (oyun zorluğu tartışması ilginç, ama bunu yorumlar bölümüne saklayalım), Elden Ring’i oynadığınızda – ve sıklıkla – öleceksiniz. İşte burada sizin için seçtiğim Ölüm Sayacı devreye giriyor.

Uygulama çok basittir. Her öldüğünüzde ekrana dokunun ve kayıplarınız sayaca eklenecektir. Ayrıca yanlışlıkla eklenen bir ölümü çıkarmak için bir düğmeniz ve ölüm toplamınızı tamamen sıfırlamak için başka bir düğmeniz var. Bu kadar. Uygulama bir hayran tarafından yapıldı, ufukta hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma yok. Geliştiricinin, kullanıcı arayüzünü biraz daha dostça yapmak için oyun içi resimler eklemesini isterdim, ancak bu sadece bir ayrıntı.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: hayır / hesap: gerekli değil / Almanca dil: hayır
5 uygulama 12. hafta 2022 elden ring ölüm sayacı

Elden Ring’i daha oynamadın mı? Oyun hakkında ne düşünüyorsun / © NextPit

Motive Edin: Sosyal Fitness (iOS)

– “Hey kardeşim şınav çektin mi kardeşim?”

– “Evet kardeşim ve sen dün 40 squat yaptın mı kardeşim?”

– “Evet kardeşim, ne düşünüyorsun, haha.” *Selfie çekerken aynanın önünde esneme*.

Bu uygulamanın prensibi bu şekilde özetlenebilir “Egzersizinizi ve ilerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşabilir ve birbirinizi motive etmek veya meydan okumak için ilerlemelerini görebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ancak reklam içerir. Uygulama içi satın alma bulunamadı. reklamları bastırmak için kullanılabilecek bir profesyonel sürüm.

Bunun yerine, çeşitli ürünleri ve takviyeleri satın alabileceğiniz bir “Mağaza” sekmesi var. Ama bu ürünlerin arkasındaki şirketin Avrupa’ya gönderilip gönderilmediğini bilmiyorum.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: evet / uygulama içi satın alımlar: evet / hesap: gerekli / Almanca dil: hayır
5 uygulama hafta 12 2022 sosyal zindeliği motive ediyor

Bu uygulamayla spor salonuna gitmemek için artık bahane yok / © NextPit

toOndO klavye (Android)

Uygulamaya adını veren Rönesans tablosu Tondo gibi, tOndO klavyesi de birkaç daire şeklinde düzenlenmiştir. Bu, ilk önce alışmanız gereken heyecan verici, alternatif bir Android klavye ile sonuçlanır.

Bu doğrusal olmayan düzenleme, klavyeyi daha kompakt hale getirmek ve böylece görüntülenebilir ekran alanını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Ayrıca daha hızlı yazabilmeli ve daha az hata yapabilmelisiniz. İlk bakışta, düzeni öğrenmek oldukça mantıksız. Temel olarak, 5 ana sesli harf ve boşluk çubuğu dahil olmak üzere 6 anahtar karakter etrafında dönen 6 harf çemberi vardır.

Sözcük girmek için, parmağınızı her dairenin ortasından her seferinde seçtiğiniz harfe sürüklemeniz yeterlidir. Her şey biraz döner telefon kullanmak gibi hissettiriyor. Düzen QWERTY’ye benzer, bu yüzden prensibi anladığınızda, otomatizmleri nispeten hızlı bir şekilde geliştirmeye başlayacaksınız.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: hayır / hesap: gerekli değil / Almanca dil: evet
5 uygulama hafta 12 2022 tondo klavye

toOndO klavye tüm e-posta uygulamalarınızla çalışır / © NextPit

Bard’s Tale: Largefearn Warlocks

The Bard’s Tale, 2000’li yıllardan, farkında olmadığım ve birkaç yıl önce mobil versiyonu olan ikonik bir rol yapma oyunudur (RPG). Ancak, yakın zamanda The Bard’s Tale: WoL’un bir sürümü Play Store’da yayınlandı.

Başlangıçta yalnızca sesli olması amaçlanan oyun, sesli komutları kullanarak kararlar ve eylemler yapabileceğiniz bir tür etkileşimli sesli kitap olan sesli bir RPG idi. Artık oyun akıllı telefonlar ve tabletler için de mevcut ve aynı prensibi takip ediyor.

Tek fark, geliştiricinin diyalogları ve eylemleri seçmek için görselleştirmeler ve düğmeler eklemesidir. Ancak yine de oyunu yalnızca sesinizle kontrol edebilirsiniz. Sistem en duyarlı değil ve şu anda kullandığım Samsung Galaxy S22 Ultra’da çalışmasını sağlayamadım. Öte yandan iPhone 13’te her şey mükemmel çalıştı.

Oyunun bir mikroişlemler sekmesi var ve hem Play Store hem de App Store, uygulama içi satın alımlar içerdiğini gösteriyor, ancak bunlar bu erken erişim sürümünde uygulanmamış olabilir. Her halükarda, bence konsept çok havalı ama biraz İngilizce bilmek zorundasın…

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: evet / hesap: gerekli değil / Almanca dil: hayırgenel-27

Bir cevap yazın