Fortnite April Crew Pack 2022 şimdi Epic Games tarafından açıklandı, böylece aylık aboneler battle royale oyunu için alacakları bir sonraki kaplamayı görebilirler – ve bu durumda, Sayara adında, dans etmeyi seven mor bir kedi baykuş ninja suikastçısı , DJ ve ölüm.

Bu ayın Mart Mürettebat Paketi, yürek burkan pembeden oluşuyor. Tracy Sorunu ve sadece 31 Mart’a kadar mevcut olacak olan kafatası-kalp sırt bling’i. Bu noktadan sonra, Epic’in az önce duyurduğu Nisan Mürettebat Paketi ile değiştirilecek.

Belirtildiği gibi yeni cilt Sayara – Epic’in aşağıdaki açıklama videosunun gösterdiği gibi, baykuş benzeri bir maskeye ve ortalama bir kedi izlenimine sahip maskeli bir ninja suikastçı kadın. 31 Mart’ta saat 16:59 PT / 19:59 ET / 12:59 BST’de 1 Nisan’da, tam olarak Tracy Trouble’ın ortadan kalkacağı zaman olacak, bu yüzden bu ayrıcalıktan yararlanmak istiyorsanız kaydolduğunuzdan emin olun. deri. Her zaman olduğu gibi, abonelikler 11,99 ABD dolarına mal oluyor, ancak bu aynı zamanda ayda 1.000 V-Bucks’ı da içeriyor.

Fortnite Nisan Mürettebat Paketi şunları içerir:

  • Sayara kıyafeti
  • Sayara Back Bling’in Dişleri
  • Çift Palalı Kazma
  • Sayara Görüş Sargısı

Mürettebat paketinde bulunan tüm öğeler burada.

Fortnite Chapter 3 Season 2 Battle Pass ile ilgili tüm bilgiler için bu bağlantıya bakın. Kesinlikle çok Marvel temalı bir sezon.

Razer BlackShark V2 ProRazer180 dolarGÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın