Spy x Family'nin ana karakteri, Alacakaranlık, elinde market ve kızı Anya.

resim: Toho Animasyon

Anime hayranları için, yeni bir sezonun Crunchyroll’un nezaketiyle yeni bir anime getirmesi her zaman heyecan vericidir. haline gelen anime akış hizmeti Funimation tarafından satın alındı Geçtiğimiz Ağustos ayında, kendisini yıllardır anime izlemek için en önemli yer olarak lanse etti. Ancak bahar sezonuyla birlikte piyasaya sürülen heyecan verici yeni animeye ek olarak, hizmet abonelik modelinde bir değişiklikten geçiyor.

Cuma günü Crunchyroll, fiyatlandırma planlarının ücretsiz (reklamlı) katmanını ortadan kaldırma planlarını açıkladı. Önceden, animeleri sınırlı reklamlarla izleyebiliyordunuz, ana takas, hizmette ilk kez yayınlandıktan bir hafta sonra eşzamanlı yayınlar alacağınızdı. Çatallamak isteyenler aylık ücret 8$’dan (fan katmanı), 10$’dan (mega hayran), 15$’a kadar (nihai hayran), ek bonuslarla birlikte reklamsız eş zamanlı yayınları Japonya ile gala gününü ve tarihini izleyebilir. Örneğin, nihai bir hayran olmak, çevrimdışı izleyebileceğiniz, çevrimiçi mağazalarında indirimler alabileceğiniz ve Crunchyroll’un dijital manga kitaplığına erişebileceğiniz anlamına gelir.

Geçişi kolaylaştırmak için, belirli bir dizi şovun ilk üç bölümü, ilgili prömiyerlerinden bir hafta sonra reklam destekli izlemeye izin verecek, ancak bu, 31 Mayıs’ta tüm şovlar için sona erecek. Bunun için uygun olan aşağıdaki bahar animeleri: prömiyer tarihleriyle birlikte şöyle:

  • Casus x Aile (9 Nisan)
  • Başka Bir Dünyada İskelet Şövalye (7 Nisan)
  • bir çift guguk kuşu (24 Nisan)
  • Bir Flört Siminde Tuzağa Düştü: Otome Oyunlarının Dünyası Çeteler İçin Zor (3 Nisan)
  • Tomodachi Oyunu (6 Nisan)
  • Shikimori Sadece Bir Tatlı Değildir (10 Nisan)
  • Cadı Şafağı (8 Nisan)
  • En Büyük İblis Lordu, Tipik Bir Kimse Olarak Yeniden Doğdu (6 Nisan)

İçinde Blog yazısı topluluğa, Crunchyroll, premium üyeliğin iki haftalık denemesini denemek için ücretsiz katmanı kullanan hayranları savundu ve “mümkün olduğunca çok hayranı yeni şovları keşfetmeye ve Crunchyroll premium erişiminin tüm avantajlarını görmeye teşvik etmek” istediklerini söyledi. Blog yazısı, gelecekte ücretsiz içeriğin sunulmaya devam edeceğini, ancak bu içeriğin ne anlama geleceği belirsizliğini koruduğunu söyledi.

[üzerinden[viaAnime Haber Ağı]


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın