ABD ve Avrupa’da Aramızdaki sunucular kapalı mı? Öyle görünüyor ki, sosyal kesinti çok oyunculu oyun görünüşe göre bu hafta sonu bilgisayar korsanları tarafından DDoS saldırısı altında. Geliştirici Innersloth, sunucuları yedeklemek için çalışıyor ancak onaylıyor – Aramızda sabote ediliyor.

Aramızda, dünyadaki en tanınmış bağımsız oyunlardan biridir ve temel olarak sosyal kesinti oyununu tek başına popüler hale getirdi – düşman ekibinin diğer oyuncuları sinsice alt etmek için kilit sistemleri sabote etmesi gereken kısım da dahil. Neyse ki, Innersloth, Aramızdakilerin kendisinin sabote edilmesinin ironisini alıyor. iyi mizahla.

Innersloth olarak Cuma günü bildirildi, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki sunucuları hizmet reddi (DDoS) saldırılarına maruz kaldı ve bu da oyuncuların çevrimiçi olmaya çalıştıklarında sürekli hata mesajları almasına neden oldu. Innersloth, sorunu çözmek için Aramızda’yı çevrimdışına almak zorunda kaldı. şaka yollu şikayet hafta sonu çalışmak zorunda olmakla ilgili (bana bundan bahset).

Şu an itibariyle, sunucular sürekli olarak yukarı ve aşağı gidiyor ve geliştirici şu anda “kararlı” olmadıkları konusunda uyarıyor – ancak Aramızdaki normale döndüğünde oyuncuları uyaracak. Bu henüz olmadı ve PC ve konsollardaki oyuncular hala hata mesajlarını alıyor.

Umarım, Innersloth bunu çabucak çözebilir, böylece Aramızdaki oyuncular normal sabotaj, şüphe ve arkadan bıçaklama markalarına zamanında geri dönebilirler.

Aramızda Aramızda Mütevazı $4.99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın