Bu sayfadaki bağlantılardan alışveriş yaparsanız komisyon kazanabiliriz.

Apple'ın en yeni AirPod'ları ve AirPods Max, bir süredir bu kadar uygun fiyatlı olmamıştı

Süre Apple, duyurusu ve piyasaya sürülmesiyle bizi tam olarak hazırlıksız yakalamadı. üçüncü nesil AirPod’lar bir önceki baskıdan yaklaşık iki buçuk yıl sonra, bu kadar dikkat çekici ve çok iyi incelenmiş bir ürünün bir dizi tatil anlaşması tatlandırıcısıyla daha da fazla ilgi çekmesini görmek kesinlikle biraz şaşırtıcıydı.

Belki daha da sıra dışı olan şey, AirPods 3 anlaşmalarının zamanla (biraz) daha da kötüleşmesi, bu da Amazon’un son indirimini oldukça çekici hale getiriyor. E-ticaret devi, kötü çocuklar da dahil olmak üzere bu MagSafe şarj çantasını normalden 29.02 $ daha ucuza satıyor; bu, birkaç kez mevcut olandan daha küçük bir indirim. Aralık ayında geri döndü ve Ocak ayı.

Ancak pazarlık avcıları bu 30 doları neredeyse iki ayda biriktiremediler, bu nedenle Kara Cuma 2022’ye kadar beklemek istemiyorsanız ve aktif gürültü önleme teknolojisine ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsanız, bu olabilir. en kısa sürede tetiği çekmek akıllıca olur.

Gürültü önleyici Bu arada, kendi MagSafe şarj çantasına sahip AirPods Pro, 249 $ ‘lık liste fiyatından oldukça yüksek (ve muhtemelen aşırı) bir liste fiyatından 74.01 $ daha yüksek bir indirime sahiptir. AirPods Max, bu yazının yazıldığı sırada dört farklı renkte normalden 110 $ daha ucuza sahip olabilir.

Tabii ki, pembe, gümüş, gök mavisi ve uzay grisi kaplamalı AirPods Max tamamen farklı şeylerdir, bu yüzden tipik olarak 549 dolardan daha azına mal olmazlar.

Küçük gerçek kablosuz kulaklık kuzenleri gibi, son teknoloji aktif gürültü engelleme ve güvertede uzamsal ses özelliklerine sahip bu birinci sınıf kulak üstü Bluetooth kablosuz kulaklıklar eşit daha önce daha derin fiyat indirimi, ancak oldukça uzun bir süre içinde değil.telefon-1

Bir cevap yazın