2021’in en büyük oyun sürümlerinden biri, Amazon Games ile işbirliği içinde yayınlanan Smilegate RPG’nin ARPG ve MMO karışımı Lost Ark’ın batı pazarlarına gelişiydi. Oyunun popülaritesi PC oyuncuları arasında patladı ve birçok konsol oyuncusunun Lost Ark’ı kendileri için deneyimleme şansı olup olmayacağını merak etmesine neden oldu. Amazon Games franchise lideri Soomin Park ile yapılan yeni bir röportaj sayesinde, bu oyuncuların artık biraz umudu var.

Lost Ark, Steam’de yayınlandıktan kısa bir süre sonra 1,3 milyondan fazla oyuncuyu bir araya getirerek PC’de batı pazarlarında oldukça başarılı bir lansman yaptı, ancak ne Smilegate RPG’den ne de Amazon Games’den bir konsol bağlantı noktası olasılığı hakkında bir açıklama yapılmadı. ile bir röportajda VG247Park tam olarak bu konuyu tartıştı ve “Konsollarda Lost Ark hayranların gerçekten istediği bir şeyse, bence bu her iki tarafın da dikkate alacağı bir şey!”

Bu hiçbir şekilde bir onay değildir ve şu anda bir Lost Ark konsol bağlantı noktasının mevcut olduğunu gösterir. olumsuzluk iş başında ve yakın zamanda olmayacak. Bununla birlikte, oyun topluluğundan gelen yeterli ilgi, Smilegate RPG ve Amazon Games’i Lost Ark’ı Xbox ve PlayStation platformlarına taşımayı düşünmeye ve oyunu milyonlarca yeni potansiyel oyuncuya açmaya teşvik edebilir. Lost Ark’ın yadsınamaz PC başarısını konsola ve denetleyiciye çevirmeye çalışıp çalışmayacağını yalnızca zaman gösterecek, bu muhtemelen birkaç yıl daha alacak bir süreç.

Röportajın başka bir yerinde Park, Lost Ark’ın Amazon Games ile batı lansmanının başarısını, Lost Ark’ın endüstrideki potansiyelini ve oyunun her iki türden oyuncuları çekmek için ARPG ve MMO özelliklerini nasıl birleştirmeyi başardığını tartıştı. Lost Ark, oynayabileceğiniz en iyi PC oyunlarından biridir ve lansman sonrası sağlam destek planı, daha da iyi hale geldiği anlamına gelir. PC’de Lost Ark’a atlamakla ilgileniyorsanız, en iyi Lost Ark sınıflarını bilmek başlamanıza yardımcı olacaktır.

Şehirdeki yeni MMO


kayıp gemi

kayıp gemi

Heyecan verici bir maceraya atılın

Lost Ark, keşfedilecek uçsuz bucaksız bir dünya, etkileşime geçilecek çok sayıda karakter ve kültür ve eğlenilecek tonlarca içerik içeren 2022’nin en yeni oyunudur.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir cevap yazın