Piksellerin eleştirel olarak taranmasına rağmen, Adam Sandler’ın bir devam filmi yapması için mantıklı bir argüman var – eleştirmenleri bundan nefret etse bile.

devam filmi yapmak piksel için çalışacak Adam Sandler, ancak eleştirmenlerle devam eden savaşını bir aktör olarak ciddiye alınmaya devam edecekti. Adam Sandler, otuz yıla yayılan ve artmaya devam eden bir sinema kariyerinden sonra bile, Hollywood’daki en bölücü figürlerden biridir. Bir dizi beyinsiz, ancak genellikle çok sevilen komedilerin yıldızı olarak ününü sağlamlaştırmış olsa da, Sandler birkaç seçkin filmdeki rolleriyle beğeni topladı.

Bununla birlikte, Sandler’ın kataloğu, izleyicilerden almaya devam ettiği bölünmüş tepkiye katkıda bulunan, eleştirel olarak taranan bir dizi film içeriyor. Son zamanlarda, Adam Sandler’ın kariyeri, daha ciddi dramalarda rol aldığı için bu kafa karıştırıcı yörüngeyi sürdürdü, ancak aynı zamanda daha az popüler olan filmlerinin devamını çektiğini de doğruladı. Bu devam filmleri genellikle onu eleştirenler tarafından göz ardı edilse de, henüz yapmadığı teorik olarak mükemmel bir devam filmi var.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Adam Sandler’ın Bir Sonraki Netflix Devam Filmi Eski Kariyer Tuzağına Düşüyor

2015 yılında piyasaya sürüldü, piksel kritik bir felaketti, ancak bir takip izleyicileri kazanabilirdi. 80’lerin video oyunu karakterleri kılığında Dünya’yı istila eden uzaylılar hakkında bir bilimkurgu komedisi, piksel eleştirmenler tarafından geniş çapta eleştirildi – çok önemli olmasına rağmen, bir gişe başarısıydı. Bu, Sandler’ın filmlerinin eleştirel alımına karşı sürmekte olan savaşının ateşini körüklemeye hizmet etse bile, onu Sandler’in devam filmi için başlıca aday yapıyor.


Adam Sandler Pikselleri

Adam Sandler’ın en başarılı komedilerinden bazılarının Rotten Tomatoes’da düşük puanları var, bu da bir şekilde piksel komedyen için devam filmi iyi bir fikir olabilir. Olarak piksel‘ önermesi nostalji etrafında odaklanmıştı, sonraki nesil video oyunu karakterlerini tanıtarak bir devam filmi için bundan yararlanmak, anlatısının mantıklı bir ilerlemesi olacaktır. Ek olarak, piksel‘ Gişe başarısı, Sandler’ın bir devam filmine yeşil ışık yakmasını özellikle kolaylaştıracak ve Sandler’ın izleyicilerinin çoğunun ondan beklediği türden komediler yapmaya devam etmesine izin verecekti.


Süre piksel eleştirmenleri etkilemeyi başaramadı, çoğu Sandler’ın çabalarına daha sempatik olan genel izleyiciler arasında biraz daha popüler. Film Sandler, Kevin James, Peter Dinklage ve Josh Gad’dan oluşan mükemmel bir komedi kadrosu içerdiğinden, bir devam filmi de belli bir miktarda yıldız gücüne sahip olacaktı. Adam Sandler’ın Netflix filmleri aynı kalıba uyma eğilimindedir, yani bir piksel devam filmi muhtemelen Sandler’in akış devi ile yaptığı anlaşma doğrultusunda evini orada bulabilir.

Adam Sandler, son yıllarda eleştirmenler arasındaki konumunu iyileştirme konusunda ilerleme kaydetti. Bununla birlikte, sadık izleyicilerinin çoğu, onun aptal komediler yapmaya devam ettiğini görmekle aynı derecede ilgileniyor ve bu nedenle Sandler’ın bu eğilimi sürdürmesi büyük olasılıkla ödeyecek. Eleştirel bir şekilde taranan filmlerinden birinin devamını çekmek verimsiz görünse de, bir devam filmi. piksel Sandler’ın bilindiği gibi arkadaşlarıyla çalışmaya devam etmesine izin verirken pratik olarak kendini yazacak kolay bir devam filmi olurdu.


Devamını oku: Adam Sandler’ın Yaklaşan Netflix Filmleri Can Sıkıcı Bir Kariyer Trendini Kırabilir

Gal Gadot’un Bond Kızı Başarısızlığı En Şanslı Arasıydı


Yazar hakkındasinema-1

Bir cevap yazın