Akademi Ödülleri, film gösterimlerinin göze çarpan yılını kutlamak için bu hafta sonu geri dönüyor. Aşıların artık yaygın olarak mevcut olmasıyla, sinemaseverlerin merakla beklenen filmleri izlemek için oditoryumlara geri dönmeye daha istekli göründüğü için sinema salonları rekor kıran bilet satışları gördü. Ancak tiyatrolar, yayıncıları tamamen geride bırakmadı – Netflix, eleştirmenlerce beğenilen dramasıyla bir düzine adaylığı süpürdü Köpeğin Gücü ve kıyamet komedisi için birkaç tane daha yukarı bakma.

Geleneksel kablo demetleri veya bir anteni olan insanlar, bu akşam yayınlandığında etkinliği ABC’de canlı olarak izlemek için şimdiden hazırlar. Ancak donanım veya kablo kutusu konusunda yetersiz kalırsanız, birkaç hizmet de kapsamı taşıyacaktır.

Oscar’ları kim düzenliyor?

Wanda Sykes, Regina Hall ve Amy Schumer, 94. Akademi Ödüllerine ev sahipliği yapıyor, ancak etkinlik sırasında birçok ünlü konuk katılımı bekliyor. Sunucular arasında Josh Brolin, Jacob Elordi (aka öforiNate Jacobs), Jake Gyllenhaal, Wesley Snipes, Uma Thurman, Zoë Kravitz, Sean “Diddy” Combs, Jason Momoa, Jill Scott, JK Simmons, Serena Williams, Venus Williams ve Tony Hawk ve diğerleri.

Ayrıca Beyoncé, Billie Eilish ve Finneas, Reba McEntire ve Sebastián Yatra’nın da etkinlik sırasında Oscar’a aday gösterilen oyunları sergilemesi bekleniyor.

Oscar’lar ne zaman başlıyor?

Oscar, ABC’de saat 20:00 ET’de başlayacak.

Oscar’ları çevrimiçi olarak nereden izleyebilirim?

İzleyiciler, sağlayıcıları aracılığıyla giriş yaparak etkinliği abc.com veya ABC uygulamasında izleyebilir. Ayrıca izleyiciler, etkinliği, etkinliği taşıyan canlı TV hizmetlerinde yayınlayabilecekler. (Önemli bir istisna, şu anda hiçbir pazarda ABC taşımayan Sling’dir. Bir Sling sözcüsü, kullanıcılarının sıklıkla AirTV çözümü geçici bir çözüm olarak.) Aşağıdaki canlı TV servisleri ABC taşır:

  • Canlı TV ile Hulu
  • YouTube TV
  • AT&T TV
  • FuboTV

ABC sözcüsü Nicole Gonzales, Alternatif olarak, Akademi Ödülleri’nin talep üzerine ertesi gün Hulu’da yayınlanacağını söyledi. Sınır.

Oscar’ları Amerika Birleşik Devletleri dışında nasıl izlerim?

Oscar’lar birden fazla filmde gösterilecek 200 bölgeama Gonzales söyledi Sınır bu kapsama alanı her ülkeye ve çeşitli yayın ortaklarına lisanslıdır. Kanada’da, gösteri televizyonda yayınlanacak. CTV ağı.

Oscar adaylıkları neler?

En İyi Film adayları şunları içerir: Belfast, KODA, yukarı bakma, Arabamı sür, Kumdan tepe, Kral Richard, Meyan Pizza, kabus sokağı, Köpeğin Gücüve Batı Yakası Hikayesi. Her kategorideki adayların tam listesi şu şekilde olabilir: tam burada bulundu.genel-2

Bir cevap yazın