Oyuncular Marvel’s Avengers’ın bir sonraki yamasını beklerken, Crystal Dynamics bu hafta oyuncular için daha fazla XP ve kaynak şeklinde bir şeyler sunuyor! Marvel’s Avengers çift DP’si ve kaynakları bugün 24 Mart’ta başlıyor ve 31 Mart’a kadar devam edecek! Buna ek olarak, bu haftanın Marketplace güncellemesini de listeledik.

24 Mart ve Pazar Yeri Güncellemesi için Marvel’in Avengers Çift Deneyimi ve Kaynakları:

Double XP ve Kaynaklar hafta sonu? Hayır—çift XP ve Kaynaklar HAFTA! 3/24 – 3/31 arası, Kahramanlarınızı hızla seviyelendirmek ve teçhizatınızı yükseltmek için iki kat DP ve Kaynak kazanın!

Bu %50 indirimli satış! Şu andan itibaren 4/7’ye kadar olan teklifleri kontrol etmek için Marketplace’e gidin!

Ayrıca %50 indirimden yararlanan Kahraman Meydan Okuma Kartları! Hem Aktivasyonlar hem de Atlamalar yarı yarıya indirimli olacak!

PAZAR GÜNCELLEMELERİ

Marvel Sinematik Evreninden ilham alan Spider-Man’in Marvel Studios’un Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Kıyafeti, Peter’ı PlayStation oyuncuları için ikinci bir hafta boyunca sunulan Marketplace’te uzayda maceraya atıldığını gösteriyor!

Unutmayın, bu hafta için planlanan yama ertelendi ve henüz belirli bir çıkış tarihi yok. Bununla ilgili detayları buradan kontrol edebilirsiniz.oyun-6

Bir cevap yazın