Far Cry 6, 24 Mart Perşembe ile 28 Mart Pazartesi arasında oyuncular için ücretsiz bir hafta sonu düzenleyerek yeni oyuncuların oyuna ücretsiz olarak PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series S/X ve Xbox One’da erişmesine izin veriyor. hafta sonu. Buna erişmek için gerekli görevleri tamamladığınızı varsayarsak, aynı adı taşıyan popüler Netflix dizisinden ilham alan yeni Stranger Things geçiş görevi de yer alacak. Ubisoft, oyunun bir kopyasına sahip olmayan oyuncuların da oyunu ve Season Pass’i indirimli fiyatlarla satın alabileceğini duyurdu.

Oyuncular, Far Cry 6’yı PC, PS4 ve PS5’e önceden yükleyebilir ve Perşembe günü daha sonra tam oyuna erişmelerine izin verebilir – şimdiye kadar yayınlanan tüm ücretsiz indirilebilir içerikler ve yakın zamanda duyurulan yaklaşan Stranger Things geçiş görevi The Vanishing de dahil. yayıncı.

Ubisoft, farklı bölgeler için çıkış zamanını ortaya koyan bir grafik de paylaştı. Far Cry 6 ücretsiz hafta sonu Hindistan’da 24 Mart Perşembe 23:30’da IST / 11:00 PT’de Ubisoft Connect ve Epic Games Store, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S/X’te oynanabilecek. Ubisoft, ücretsiz hafta sonunun 28 Mart Pazartesi günü 23:30 IST / 11:00 PT’de sona ereceğini açıkladı.

Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncular Far Cry 6’ya gizli-korku-hayatta kalma oyununu ekleyen Netflix Stranger Things ile yeni bir çapraz görev olan The Vanishing’e de erişebilecekler. Perşembe günü oyuna giriş yapan oyuncular ‘bükülmüş’ bir versiyona girecekler. Ubisoft’un Upside-Down’dan ilham aldığını söylediği Yara, gizli bir sığınak ve terk edilmiş bir laboratuvarla tamamlandı. Yaralılar kaybolmaya başladığında, Dani Chorizo’yu aramaya ve adanın kaçırılan sakinlerini bulmaya başlamalı.

Far Cry 6 ücretsiz hafta sonu sona erdiğinde, popüler oyunu oynamaya devam etmek isteyen oyuncular, oyunu PC’de yüzde 50 indirimli olarak satın alabilirler. Ubisoft Mağazası ve Epik Oyunlar Mağazası (Standart, Altın, Deluxe sürümler) Bahar İndirimi kapsamında. Oyuncular, Epic Games Store’dan Season Pass’i yüzde 35 indirimle alabilir ve Vaas: Insanity DLC ve Pagan: Control DLC’de sırasıyla yüzde 35 ve yüzde 25 indirimden yararlanabilir. Google Stadia kullanıcıları ayrıca oyunu 24 Mart – 31 Mart tarihleri ​​arasında Standard, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve Season Pass’te yüzde 35 indirimle satın alabilirler.

Bu arada, PS4 ve PS5 sahipleri oyunun Standart ve Altın Sürümlerini yüzde 50 indirimle ve Sezon Bileti’nde yüzde 35 indirimle alabilirler. PlayStation Store’un 23 Mart – 30 Mart arasında Haftanın Fırsatı. 24 Mart – 28 Mart arasında Xbox One ve Xbox Series S/X oyuncuları, oyunun tüm sürümlerini %50 indirimle satın alabilirler. Xbox MağazasıUbisoft’a göre, Season Pass’te yüzde 35 indirimle birlikte.

Far Cry 6’nın ücretsiz hafta sonu Hindistan’da Perşembe gecesi başlıyor ve Pazartesi gecesi sona erecek.
genel-8

Bir cevap yazın