Nicolas Cage, yakın zamanda düzenlenen bir kırmızı halı etkinliğinde mavi bir takım elbise ve kahverengi gözlük takıyor.

Nicolas Cage, 28 Şubat 2022’de Los Angeles, California’da düzenlenen 5. Yıllık HCA Film Ödülleri’ne katılıyor.
Fotoğraf: Frazer Harrison (Getty Resimleri)

Hala kendimizi çimdikliyoruz “Drakula oynayan Nic Cage” çok yakında gözümüzün şahit olacağı gerçek bir olaydır. Chris McKay’in setinden yeni fotoğraflar korku komedisi RenfieldNicholas Hoult’u belirli bir ünlü vampirin müstehcen asistanı olarak oynayan , şimdi bizi eşit hale getiriyor daha fazla görmeye hevesli Kafes eylemde.

Cage hayranlarının yüzyılın haberini tam burada alan People dergisine bir göz atın (daha fazla resim için tıklayın):

Kırmızı kadife takım: klas, retro, kan lekelerini gizlemek için iyi. (İnsanlar ayrıca, sette kesinlikle bol miktarda kırmızı şey olacağını gösteren bir Hoult görüntüsüne de sahipler. Renfield.) Gösterişli altın madalyon ve tıknaz yüzüklerle dolu parmaklar: temel vampir aksesuarları. Tımar ya da eksikliği (o tırnaklar!), her açıdan uygun görünüyor – sadece bir dulun zirvesinin bir ipucu ile kaygan arkası çok Bela Lugosi ve makyaj, o sivri kaşlarla, morumsu mükemmel. dudaklar ve ölülerin bir üyesine yakışan solgun bir ten. Kafes dokunuşlu klasik bir vampir görünümü. Daha konuştuğunu bile duymadık (Transilvanya aksanı yapacak mı?) ve hikaye hakkında fazla bir şey bilmiyoruz (bir riff’e çok benzeyen bir şey olmayı aşacak mı? Gölgelerde Ne Yapıyoruz??), ama Cage’in bu rolü yüzde 100 tutturacağından kesinlikle eminiz.

Cage asla gerçekten uzaklaşmadı – eğer bir şey varsa, o sadece son yıllarda daha üretken hale geldi. Ama biraz rönesans yaşanıyor gibi görünüyor; muhtemelen 2018’de, Panos Cosmatos’un sanat evi-korku-whastit’teki elektrikli testere sapan başrol performansıyla başladı. Mandy ve Örümcek Adam Noir olarak nefis ilham veren dönüşü Örümcek Adam: Örümcek Ayetine. Geçen yıl iyi değerlendirilmiş getirdi Domuz (bu, Cage için kazandıktan 25 yıl sonra, gerçek olmasa da gerçek olmayan Oscar vızıltısını ateşledi) Las Vegas’tan ayrılma) ve meta-aksiyon filmindeki performansı (“kendisi” olarak) Muazzam Yeteneğin Dayanılmaz Ağırlığı SXSW’de yeni övgüler aldı.

Renfield 2023 çıkış tarihi var.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın