Sonos, tüm ev ses sistemleri ve ses çubukları ile tanınır, ancak şimdi şirket, size kanepeden daha fazla kontrol sağlayacak yeni bir ev sineması projesi için işe alıyor. Spekülasyon, yeni Sonos iş ilanlarında ortaya çıkan yeni bir “Ev Sineması İşletim Sistemi” projesinden söz ediliyor. tarafından bildirildiği gibi Protokol.

En açıklayıcı iş ilanı belki de “Ortaklıklar Başkanı, Ev Sineması” pozisyonudur:

Yeni Nesil Sonos Ev Sineması İşletim Sistemimizin Ortaklıklar Başkanı, kullanıcıları, bekledikleri Sonos kalitesinde deneyimlerle sevdikleri içerik ve hizmetlere bağlamada çok önemli bir rol oynayacaktır.

Protokol Sonos’un inovasyondan sorumlu başkanı Nick Millington, kişisel olarak terfi LinkedIn’deki “Ortaklıklar Başkanı, Ev Sineması” pozisyonu: Millington, “Yeni bir ev sineması projesi üzerinde çalışıyorum ve yardımcı olacak bir ortak yönetici arıyorum” dedi.

Başka bir pozisyon, TV, dijital içerik oluşturma ve reklamcılık gibi öğelerde “kanıtlanmış bir geçmişe” sahip birini gerektiren “UX Lideri, Yeni Nesil Ev Sineması Deneyimi”dir. İlan, mobil ve TV için “başarıyla sevk edilen” kullanıcı arayüzleri tasarlamak için en az sekiz yıllık deneyim gerektirdiğini söylüyor.

UX Lideri iş tanımında belirtildiği gibi, Sonos’tan “içeriğin birçok biçimde ve birçok farklı kaynaktan geldiğini” kabul ediyor. Şirket ayrıca açıklamasında, ürün tekliflerini büyütme ve “bu karmaşık ortamın kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için nasıl uzlaşacağını tahmin etme” fırsatı olduğunu belirtiyor.

Göre Protokol rapor: Sonos, görünüşe göre, şirketin ses donanımının bir ortak üreticinin TV setine yerleştirilebileceği alternatif bir çözüm izlemişti – böylece markalı bir ses sistemi deneyimi sağlıyordu. Sınır Görünen ev sineması TV arayüzü hedefleri hakkında yorum yapmak için Sonos ile iletişime geçtik ve şirketten şu açıklamayı aldık:

“Ev Sineması sesinde bir lider olarak, dinlemeyi daha basit ve daha keyifli hale getiren, sizi sevdiğiniz müzik ve içeriğe daha da yaklaştıran ürünler ve deneyimler geliştirmeye ve yaratmaya devam edeceğiz. Bugün paylaşacak başka bir şeyimiz yok.”

Roku gibi şirketler zaten TV akış deneyimlerini ses çubuklarına yerleştirirken, bu kesinlikle Sonos için bir sonraki mantıklı adım. Şu anda, Sonos’un son kullanıcı uygulama deneyimi, kişisel müzik kitaplıklarını kontrol eden ve Spotify, Apple Music ve daha fazlası dahil olmak üzere müzik uygulamalarını kontrol etmek için merkezi bir yol sağlayan ses ürünleri ekosistemi etrafında dönüyor.

Sonos, zaten kalabalık bir alan olan Roku, Fire TV (bir ses çubuğunda da), Google TV ve Apple TV gibi TV akış sistemlerini alacaktı. Ancak TV alanına girmeye hazırlanan herhangi bir şirket varsa, o da Sonos’tur; ve tek yapması gereken, Beam ses çubuğuna yeni bir Ev Sineması İşletim Sistemi park etmek, evdeki mevcut Sonos konfigürasyonlarıyla el sıkışmak ve insanları TV’deki Sonos deneyimine bağımlı kılmak.genel-2

Bir cevap yazın