Dört Ghostbuster stajyeri bir binaya girer ve hayaletleri avlamaya başlar.

Ekran görüntüsü: ilfonik

Mahallede garip bir şey var… ve bu sen olabilirsin. Pekala, önümüzdeki dönemde dört olası hayalet yok edici ile karşı karşıya kalırsanız hayalet avcıları: Ruhları Serbest BırakınIllfonic’ten d çok oyunculu oyun. 4v1, asimetrik eşli oyun, proton paketleri, parçacık atıcılar, EKG metre ve hayalet tuzakları, amacı insanları korkutmak, düşmanları baltalamak ve sadece genel olarak yaratmak olan oyuncu tarafından kontrol edilen bir hayalete karşı mümkün olduğu kadar doğaüstü tahribat.

Oyunun resmi açıklaması şöyle: “Bir Hayalet Avcısı olarak müzelerde, hapishanelerde, otellerde ve daha fazlasında hayaletleri kovalamak ve tuzağa düşürmek için diğer Hayalet Avcıları’na katılın ve hayaletler bölgelere tam olarak musallat olmadan önce onları yakalayın. Veya Ghost olarak, her şey tamamen ürkütücü hale gelene kadar Ghostbusters’ı ve sivilleri gizleyin, gizlice girin, şaşırtın, korkutun ve tabii ki slime yapın. Üstünlük kazanmak ve Ghostbusters’ı kovmak için hile, aldatma ve Ektoplazma kullanın.”

Geçen yılın filmini izlediyseniz öbür dünyamuhtemelen oyunun resmi olarak gerçekleştiğini fark etmişsinizdir. hayalet avcıları Winston Zeddmore (Ernie Husson) anlamına gelen canon itfaiyeyi yeniden açtı Ray Stantz (Dan Aykroyd) Ray’s Occult Books’u yönetirken, şimdi GB HQ’nun karşısında elverişli bir konuma sahip Ray’s Occult Books’u yönetiyor. (Bill Murray’in Peter Venkman’inin bir yerde ortaya çıkması için nefesini tutmazdım, ama kim bilir bu şeylerle.)

Fragmanda müze ve otel de dahil olmak üzere birden fazla savaş haritası görebilirsiniz. Çokgen Hem Ghostbusters hem de hayaletler, beklendiği gibi özelleştirilebilir olacak. Aynı anda dört arkadaşınızı çevrimiçi hale getirmeyi başaramazsanız, diğer karakterler yapay zeka tarafından yönetilecektir. Oldukça eğlenceli görünüyor ve kesinlikle birkaç kişiden fazlası Slimer olarak ortalığı karıştırabilecekleri bir oyun bekliyordu. her yaştan Ghostbusters: Serbest Bırakılan Ruhlar PC’lere, PlayStation 4 ve 5’e ve Xbox One’lara ve Series X ve S’ye gelecek ve yıl sonundan önce belirsiz bir çıkış tarihi olacak.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın