The Witcher 4 bugün “Epic Games ile çok yıllı stratejik ortaklığın” bir parçası olarak Unreal Engine 5’te duyuruldu, ancak Steam’de olmasını bekleyebilirsiniz – Epic’e özel olmayacak. CD Projekt Red’deki geliştiriciler bugün oyunla ilgili birkaç somut ayrıntı verse de, oyunun hiçbir platformda özel olmayacağını onayladılar.

Geliştiriciler, “Oyunu tek bir mağazaya özel yapmayı planlamıyoruz” diyor. heyecan, bir hayranın Epic münhasırlığı konusundaki endişesine yanıt olarak. Önceki CD Projekt Red oyunları Steam ve Epic’te ve CD Projekt’in kendi DRM’siz dağıtım hizmeti GOG’da mevcuttu.

CD Projekt Red, Epic CEO’su Tim Sweeney’in “gelecek yıllarda geliştirici topluluğuna fayda sağlamayı” beklediği bir çaba olan açık dünya oyunları için Unreal Engine 5’i geliştirmek için Epic ile birlikte çalışacak. basın bülteni. The Witcher 2’den Cyberpunk 2077’ye kadar olan önceki CD Projekt Red oyunları, şirket içi REDengine üzerine inşa edildi.

The Witcher 4 çıkış tarihinin ne zaman çıkacağını ve hatta sonunda ‘The Witcher 4’ olarak adlandırılıp adlandırılamayacağını henüz bilmiyoruz.

The Witcher 3: Yılın Oyunu Sürümü The Witcher 3: Yılın Oyunu Sürümü Mütevazı Mağaza 49,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir yanıt yazın