Photoshop Elements'i biraz daha yakından tanıyın.

Photoshop Elements’i biraz daha yakından tanıyın.
resim: Adobe

Adobe tarafından geliştirilen güçlü fotoğraf düzenleme yazılımı söz konusu olduğunda, Photoshop tek seçeneğiniz değildir: Aynı yazılımın sadeleştirilmiş, daha basit ve daha uygun fiyatlı sürümü olan Photoshop Elements de vardır. Photoshop Ayarlamak 10 $ geri verdin ayfakat Photoshop Elements bir tane için kullanılabilir zaman satın alma 100 dolar.

Pek çok insan için (fotoğraf düzenleme işinin önemli bir parçası olmayan herkes için), Photoshop Elements anlaşması daha iyi. Hala pek çok gelişmiş düzenleme aracına sahip oluyorsunuz, yine de güvenilirlik ve destek açısından Adobe garantisine sahip oluyorsunuz ve yazılımı kullanmaya devam etmek için süresiz ödeme yapmıyorsunuz.

Photoshop Elements’in sizin için görüntü düzenleme çözümü olduğuna karar verdiyseniz, Windows veya macOS’ta daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacak bazı ipuçlarımız ve püf noktalarımız var – ve ister tam bir acemi, ister deneyimli bir Elements kullanıcısı olun, Aşağıdakilerde bazı yararlı tavsiyeler bulabilmelisiniz.genel-7

Bir cevap yazın