Digital Extremes bugün Warframe 2.09 yamasını yayınladı ve bu, yakın zamanda yayınlanan Nora’s Mix Volume 1 için yeni bir düzeltme ekliyor! Aşağıdaki tam Warframe 18 Mart güncelleme yama notlarına göz atın.

Warframe Güncellemesi 2.09 Yama Notları | Warframe 18 Mart Güncelleme Yama Notları:

PSN: Nora’s Mix Cilt 1: Düzeltme #1

PS5 Bağlantı Sorunları Düzeltildi:

İki PSA’mızda bahsedilen dünkü güncellemeden bu yana bağlantı sorunları yaşayan PS5 oyuncuları için geçici bir düzeltme uyguladık (İlk PSA ve PSA’yı Takip Edin). Bu geçici çözüm, PS5 oyuncularının bağlanıp oyunu oynamasına izin verecek, ancak daha kalıcı bir çözüm tamamen uygulanana kadar PS4 oyuncularıyla eşleştirmeye çalışırken ortaya çıkan eşleştirme sorunları olacaktır. PS5 oyuncuları ile PS5 oyuncuları gayet iyi bir şekilde eşleşebilir!

Yazımızda belirtildiği gibi Nora’s Mix Volume 1 Gecikme ve Sonraki Adımlar PSA, 150x Nora’s Mix Vol.1 Creds için tüm Platformlarda özel bir Uyarı yayınlayacağız. Kayıp Booster zamanınızı telafi etmek için PlayStation tennomuz için 3 Günlük Yakınlık, Kredi ve Resource Booster içeren bir gelen kutusu mesajımız da olacak. Düzeltmenin çalıştığını ve uyarıyı ve gelen kutusunu güvenli bir şekilde çalıştırabileceğimizi onayladıktan sonra, her ikisi için de başlangıç ​​zamanlarını paylaşacağız.

Düzeltmeler:

  • Wisp’s Reservoirs ile ilgili kötü bir çökme düzeltildi.

PSN: Nora’s Mix Cilt 1: Düzeltme #2

Düzeltme 1’de yukarıda belirtildiği gibi, çöpçatanlık sorunları için daha kalıcı bir çözüme sahip bir yapımız var! Sabrınız için teşekkürler!

Düzeltmeler:

Yama için bu kadar. Oyunun bu son sürümüyle ilgili başka sorunlar ortaya çıkarsa, okuyucularımıza bildireceğimizden emin olabilirsiniz.

Kaynak: Warframe forumlarıoyun-6

Bir yanıt yazın