Biraz Prens William veya Prens Harry gibi görünüyorsanız ve kendinizi bir aktör olarak hayal ediyorsanız (veya belki de zaten öylesiniz!), Netflix sizden haber almak istiyor.

Akış devi, hit dramasının altıncı ve son sezonu için iki prensesin gençlik rollerini doldurmasına yardımcı olmak için açık bir seçme çağrısı duyurdu. Taç

Parçalar için oyunculuk deneyimi gerekmese de, tüylü bir İngiliz aksanının üstesinden gelme yeteneğinin kesinlikle becerileriniz arasında olması gerekecek.

O zaman millet…Prens William & Harry – 6. Sezon Bu inanılmaz bir fırsat! Lütfen duyurmamıza yardım edin… pic.twitter.com/nFMSkUdsex

— Kate Bone (@KateBoneCasting) 17 Mart 2022

İngiliz kraliyet ailesinin yaşadığı sıkıntılar ve sıkıntılar sonrasında popüler olan dizide ağabeyi Prens William rolü için yapımcılar 16 ila 21 yaşları arasında birini ararken, Harry için 16 ila 20 yaşları arasında bir oyuncu aranıyor.

Oyuncu seçme duyurusu, “Bunlar, bu ödüllü dramada önemli roller ve güçlü bir fiziksel benzerlik arıyoruz” diyor. “Genç oyunculara ve ailelerine benzersiz bir şekilde ödüllendirici bir yaratıcı süreç olarak buldukları şeyle büyük destek sağlama konusunda çok deneyimliyiz.”

Başvuranların, yapmayı sevdikleri bir şey hakkında konuştukları 30 saniyeye kadar kısa bir video eklemeleri ve iyi bir doğal ışıkta deneğin başını ve omuzlarını yakından çekmesi gerekir. 18 yaşından küçük herkesin başvurmadan önce bir ebeveyn veya vasiden izin alması gerekir.

Dizinin altıncı sezonunun çekimleri Ağustos ayında İngiltere’de başlayacak.

Bu arada 5. sezon Taç Kasım ayında Netflix’i vurmaya hazırlanıyor ve Kraliçe Elizabeth rolünde Imelda Staunton, Prens Philip rolünde Jonathan Pryce, Prens Charles rolünde Dominic West ve Prenses Diana rolünde Elizabeth Debicki dahil olmak üzere yepyeni bir kadroya sahip olacak. Genç Prens William’ı ise Dominic West’in oğlu Senan West canlandıracak.

Netflix’te başka İngiliz içeriği mi arıyorsunuz? Dijital Eğilimler sizi ele geçirdi.


genel-19

Bir cevap yazın