Beklendiği gibi, Sony en son State of Play’i piyasaya sürdü ve bu, Hogwarts Legacy’ye odaklanıyor! Hogwarts Legacy’nin yeni oynanışının büyük bir bölümü ortaya çıktı ve bu, yaklaşmakta olan oyunun RPG unsurlarını öne çıkarıyor.

Karakter yaratma, düello yapma, derslere katılan oyuncular ve daha fazlasını görüyoruz! Hogwarts’a katılmak istediyseniz, bu işe yarayacak gibi görünüyor.

Hogwarts’taki hayatı deneyimlerken ve büyücülük dünyasında bir yolculuğa çıkarken her zaman olmak istediğiniz öğrenci olun. Antik Büyünün gizemini ortaya çıkarırken büyülü canavarları keşfedin, iksirler yapın ve büyü yapımında ustalaşın.

Ardından, Avalanche Software’deki büyülü beyinler, Hogwarts vizyonunun bir açık dünya video oyununda nasıl hayata geçirildiğine dair sahne arkasına bir bakış atmanızı sağlar.

Oyundan da görebileceğiniz gibi, bu, her yerdeki Harry Potter hayranlarının bir Hogwarts öğrencisinin hayatını yaşama hayallerini gerçekleştiriyor gibi görünüyor. Fragmana göre, “Holiday 2022″de piyasaya sürülecek, bu da oyuncuların sadece birkaç ay içinde sanal değneklerini fırlatabilecekleri anlamına geliyor!oyun-6

Bir yanıt yazın