Tabletler ölmekte olan bir tür mü? 6,8 inçlik ekrana bakarken bu düşünce aklıma geldi. Red Magic 7 birkaç gün önce. 2016’da 8 inçlik Acer Predator tabletle geçirdiğim zamanı aniden hatırladım ve şöyle düşündüm: “pekala, şimdi tüm telefonlar oldukça phablet-y görünüyor…”

Bir zamanlar tabletler mükemmel multimedya cihazları olarak icat edildi – yanınızda ağır ve hacimli bir dizüstü bilgisayar getirmenize gerek kalmadan hareket halindeyken video izlemek için ideal. Yavaş yavaş, akıllı telefonlar yetişti ve 7 ve 8 inçlik tabletleri modası geçmiş hale getirdi.

Yine de merak etmeden edemiyorum – herhangi bir boyuttaki tabletler 2022’de herhangi bir katma değer ve özellik getiriyor mu? Son derece hafif ve ince bir dizüstü bilgisayara (MacBook Air veya Dell XPS) veya 7+ inç ekrana sahip büyük bir akıllı telefona (önünüze çıkan tüm katlanabilirlere gülümseyin ve el sallayın) sahip olabilirsiniz.

Tablet üreticilerinin (küçük istisnalar dışında) günümüzde büyük tabletler için uğraşıyor olması şaşırtıcı değil (bkz. Devasa 14,6 inç ekranıyla Galaxy Tab S8 Ultra). Büyük telefonlar ve küçük tabletler arasındaki boşluk çoktan kapandı.

Stylus desteği, giderek daha fazla büyük ekranlı akıllı telefon için yavaş yavaş yolunu buluyor ve küçük ve orta boy tabletlerin tabutunun son çivisi olabilir.

Bütün bunları söylerken, tamamen yanlış yolda olabilirim. Bu yüzden küçük bir gerçeklik kontrolü yapacağım ve siz güvenilir okuyucularımıza soracağım. 2022’de düzenli olarak tablet sahibi misiniz veya kullanıyor musunuz? Ve başka bir bonus soru – 2022’de bir tablet almayı planlıyor musunuz?

Bence her iki soru da güzel bir şekilde birbirine bağlanıyor ve insanların sadece yıllar önce satın aldıkları eski tabletleri mi kullandığını yoksa 2022’de bu form faktörü ve teknolojiyle gerçekten ilgilenip ilgilenmediklerini gösterecek. Her zaman olduğu gibi, düşüncelerinizi ve diğer vakaları paylaşmaktan çekinmeyin. aşağıdaki yorumlar. Örneğin, yatak odamın duvarına yapıştırılan her zaman açık olan bir hava durumu istasyonu olarak bir tablet kullanıyorum.

Daha Fazla Anket:telefon-1

Bir cevap yazın