Arkasındaki Oscar ödüllü besteci Michael Giacchino Batman, Yukarı ve Kayıpdaha önce birkaç ezgicinin gittiği yere gidiyor: yönetmenlik.

Giacchino, Marvel’ın bu ay Atlanta’da düzenlenecek olan isimsiz Cadılar Bayramı özelini yönetmesi için görevlendirildi. Bazen şu şekilde anılan proje hakkında çok az şey bilinmektedir. Kurt Adam Gecekaynaklar bu yılın ilerleyen zamanlarında Disney+’ta yayınlanan özel yayına kadar başlığın bu olmayacağını söylese de.

Gael Garcia Bernal ve Laura Donnelly bir saatlik hikayede başroldeler ve kaynaklar Bernal’in bir kurt adam oynadığına inanıyor.

Kurt Adam Gece 1970’lerde Marvel tarafından yayınlanan ve ünvana sahip kurt adam Jack Russell adlı bir adama odaklanan bir çizgi romandı. Çizgi roman en çok 32. sayıdaki kült kahraman Moon Knight’ı tanıtmasıyla tanınıyor olabilir.

Son yıllarda, kurt adam konsepti, Kızılderili kökenli yeni bir karakter olarak yenilendi. Müzik, karakterin vücut değiştirmesini kontrol etmesine yardımcı olduğu için bir hikaye noktasıydı.

Giacchino, tür alanında da oldukça popüler olan Hollywood’un en üretken bestecilerinden biridir. Çıkışını Pixar’ın 2004 klasiğiyle yaptı, İnanılmazlarüzerinde çalışmaya devam ederken şirketle olan ilişkisini güçlendiren Ratatouille, Yukarı, ona Oscar getirenArabalar 2, İçten Dışa, İnanılmaz 2, Coco, ve yaklaşan Işık yılı.

Ayrıca JJ Abrams ile güçlü bağları var ve hit dizilerde kayda değer çalışmalar yapıyor. Kayıp ve yeniden başlatma Yıldız Savaşları.

Marvel bağlantısı 2016’ya kadar uzanıyor doktor Garip, ve Tom Holland üçlemesinin müziklerini üstlendi. Örümcek Adam filmler. Onun yarasa Adam şu anda büyük ekranda müzik duyulabiliyor ve bu yaz onun için notları olacak Jura Dünyası için bir kez daha Marvel ile bir araya gelirken Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.sinema-2

Bir cevap yazın