Sony Xperia Ace III renderları çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve akıllı telefon meraklılarına şirketin söylentileri yaklaşan akıllı telefonundan ne bekleyecekleri hakkında bir fikir verdi. Xperia Ace serisi ilk olarak 2019’da piyasaya sürüldü ve halefi geçen yıl açıklandı. Sony, Sony Xperia Ace III’ün ayrıntılarını henüz resmi olarak açıklamasa da, görüntüler ahizeyi yeni duyurulan iPhone SE (2022) için bir rakip haline getirebilecek kompakt bir 5.5 inç ekrana sahip olacak şekilde bahşiş veriyor.

Buna göre render Tipster Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks) ve Zollege tarafından paylaşılan Sony Xperia Ace III’ün, bir selfie kamerası barındıran su damlası tarzı bir çentik ile 5.5 inç düz ekrana sahip olduğu gösteriliyor. Akıllı telefon renderları, sağ taraftaki güç düğmesi üzerinde bulunan bir parmak izi tarayıcısı ve ses seviyesi düğmeleri ile birlikte alt kısım hariç her tarafta ince çerçeveler gösteriyor.

Sony Xperia Ace III, akıllı telefonu tek bir arka kameraya ve arka panelin ortasında yer alan minimal Sony markasına sahip olacak şekilde sunuyor. Rapora göre, akıllı telefon 13 megapiksellik tek bir arka kameraya sahip olabilir. Akıllı telefonu açık yeşil ve siyah renk seçenekleriyle gösteren görsellere göre Sony Xperia Ace III, 3.5 mm kulaklık jakı ile donatılacak.

Daha eski Sony Xperia Ace ve Sony Xperia Ace II, sırasıyla Qualcomm Snapdragon 630 ve MediaTek Helio P35 işlemcilerle donatılmışken, rapor, söylentilere göre Sony Xperia Ace III’ün 6 GB RAM ile eşleştirilmiş 5nm amiral gemisi Snapdragon 888 SoC’ye sahip olacağını iddia ediyor. . Akıllı telefon ayrıca 256 GB’a kadar dahili depolama sunacak ve USB Type-C bağlantı noktası üzerinden şarj etmeyi destekleyen 4.500 mAh pil paketleyecek.

Rapora göre, yakında çıkacak olan Sony Xperia Ace III, 139.7×68.6×9.1 mm ölçülerinde olacak. Hem Sony Xperia Ace hem de halefi Sony Xperia Ace II Japonya’da piyasaya sürüldü ve söylentilere göre Sony Xperia Ace III cep telefonu ilk kez piyasaya çıktığında Japonya’ya özel kalabilir. Daha önce de belirtildiği gibi şirket, Sony Xperia Ace III’ün teknik özellikleriyle ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz resmi olarak açıklamadı.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Gadgets 360 ile teknoloji üzerine bir yazar olarak David Delima, açık kaynak teknolojisi, siber güvenlik, tüketici gizliliği ile ilgileniyor ve İnternet’in nasıl çalıştığı hakkında okumayı ve yazmayı seviyor. David’e e-posta yoluyla [email protected] adresinden ve ayrıca Twitter’da @DxDavey üzerinden ulaşılabilir. Daha

Kendi Kendini Süren Arabaların ABD’de Artık İnsan Kontrolleriyle Takılmasına Gerek Kalmayacak

90 Hz Ekranlı Honor X8, Dörtlü Arka Kamera Tanıtıldı: Teknik Özelliklergenel-8

Bir cevap yazın