Total War: Warhammer III için bir sonraki yama önümüzdeki hafta çıkacak, ancak ne yazık ki, RTS oyununun oyuncularının karşılaştığı alt sekme çökme sorununa yönelik düzeltmeyi içermeyecek. Developer Creative Assembly, çökmeyi düzeltmenin başka sorunların ortaya çıkmasına neden olduğunu ve bu nedenle, işler düzelene kadar bu düzeltmeyi geciktirdiğini söylüyor.

İçinde yeni Steam gönderisi, Total War: Warhammer III’ün geliştiricileri, alt sekme çökmeleri için buldukları düzeltmenin ek grafik sorunlarına yol açtığını ve bu nedenle önümüzdeki hafta geldiğinde 1.0.2 yamasında yer almayacaklarını açıklıyor. Bunun yerine, düzeltme bazı ek testlerden geçtikten sonra, Total War: Warhammer III için Steam seçenekler menüsünden erişebileceğiniz bir beta şubesine eklenecek.

Bununla birlikte, bu yamanın içereceği bazı performans iyileştirmeleri, zaman uyumsuzlukları için düzeltmeler ve Creative Assembly’nin “belirli oyuncuların oyun oynamasını veya oyundan zevk almasını engellediğini” söylediği bazı önyükleme sorunlarının çözülmesidir. Stüdyo, yama ayrıca zorunlu v-senkronizasyonu ve bazı “Alderlake nesil işlemcilerle ilgili devam eden sorunları” da ele alacak.

1.0.2 yaması piyasaya çıktığında Creative Assembly, Kaos Diyarları, ödüller, yarık yönetimi ve çok çeşitli oyun özelliklerinde iyileştirmeler yapacak olan 1.1 güncellemesi hakkında daha fazla konuşabileceğini söylüyor. olumsuz özellikler. Creative Assembly, özellikle tedarik hattı hatası olmak üzere bir dizi dengeleme tweaks ve hata düzeltmesi içereceğini söylüyor.

1.0.2 Yaması ve güncelleme programıyla ilgili ek bilgiler önümüzdeki hafta hazır olacaktır.

Total War: Warhammer III Total War: Warhammer III Mütevazı 59.99$ Şimdi oyna Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın