2K ve Şanzıman Yazılımı Hayranların lansman sonrası içerikten neler bekleyebilecekleri konusunda yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Minik Tina’nın Harikalar Diyarı® Sezon geçişi. Bireysel satın alınabilir veya Chaotic Great Edition’ın bir parçası olarak mevcut olan Season Pass, zorlu patronlar ve tanıdık olmayan ayarlar içeren lansman sonrası dört yeni içerik içerir; çok sınıflı daha da ileri bir sistem ve Butt Stallion Pack’te bir kozmetik paketi.

Lansman Sonrası Dört Heyecan Verici İçerik Düşüşü

Dört yeni içerik düşüşünün her biri Rüya Peçesi Gözden Geçirmegizemli falcı nerede akşam yemeği seyirci bekliyor. Onun denetlediği Mirrors of Mystery’ye göz atın ve her biri beş seviyeden oluşan ve ardından korkutucu yeni bir patronla karşılaşan hayali ortamlara sürükleneceksiniz. Her Mirror of Mystery içerik düşüşü bireysel olarak satın alınabilecek, ancak Season Pass ile biletinizi dördüne birden vurabilirsiniz.

Her Mirror of Mystery’deki son patron zamanla daha da güçlenecek ve Vesper’ın hikayeleri, yükselen zorluğa karşı cesaretinizi test edebilmeniz için tekrar oynatılmak üzere tasarlandı. Patronun giderek artan korkunç biçimlerini başarılı bir şekilde her yendiğinizde, Vesper’ın Kader Çarkı’nı döndürmenize izin veren Kayıp Ruhlar kazanacaksınız. Bu ürkütücü mekanizmanın dönüşleri sizi Efsanevi silahlar, teçhizatlar ve diğer eşyalarla ödüllendirebilir.

Minik Tina'nın Harikalar Diyarı

Sonsuz Olasılıklar ve Özelleştirme

Bir içerik düşüşünü tamamlamak, aynı zamanda ilgili seviyeleri ve patronu aşağıdaki olanaklar havuzuna ekleyecektir. kaos odasısonsuz tekrar oynanabilir oyun sonu Minik Tina’nın Harikalar Diyarı. Bu, rastgele zindanınız için sayısız kombinasyonu genişletecek ve her koşuyu çok daha öngörülemez hale getirecek. Kaos Odasının nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için şuraya göz atın: en son Geliştirici Günlüğü.

Lansman sonrası dördüncü içerik düşüşü, altı kişilik listeye duyurulacak bir yedinci sınıfın eklenmesini de tanıtacak. sınıflar Temel oyunda karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Kendi Sınıf Becerisi, iki yeni Aksiyon Becerisi ve oynamak için benzersiz bir beceri ağacıyla yedinci sınıf, çok daha fazla Çoklu Sınıf olanağı yaratacaktır.

Season Pass’i tamamlayan, aşağıdakiler tarafından onaylanan kozmetik öğeleri içeren Butt Stallion Paketidir. Kraliçe Kıç Aygırı bu seni diğer Kader Yaratanların kıskançlığı yapacak. Butt Stallion Pack’e Elmas Koruma Zırh Hazır Ayarları (üç öğe), Crystal Glitter Makeup Pack (beş öğe), Adamant Throne Banner Seti (iki öğe) ve Diamond Hero Heykel Malzemesi dahildir.

Minik Tina'nın Harikalar DiyarıMinik Tina'nın Harikalar Diyarı

Diamond Pony Glider Fortnite’a Geliyor

Epic Games ile işbirliği içinde, kaotik fantezi dünyası Minik Tina’nın Harikalar Diyarı Fortnite’ın dijital bir kopyasını satın aldığınızda sınırlı süreli bir bonus olarak alabileceğiniz Diamond Pony Glider aracılığıyla Fortnite ile geçiş yapıyor. Minik Tina’nın Harikalar Diyarı Epic Games Store’da!*

Elmas Pony Planörünüzle havada zarafetle süzüldüğünü gördüklerinde düşmanlarınız şaşkına dönecek ve aşırı derecede kıskanacak. Etkinleştirildiğinde, büyülü elmas binicorn, adaya inmeden önce rüzgar tarafından hızla süpürülen bir silahı zarif bir şekilde fırlatırken, zarif bir kişneme ile sihirli bir şekilde tarafınıza ışınlanır. Daha sonra ayaklarının altında dörtnala koşacak ve ikiniz gökyüzünde uçarken arkanızda gökkuşağı izi bırakarak pırıl pırıl sırtının üzerinde sörf yapmanıza izin verecek.

herhangi bir sürümünü satın alarak Minik Tina’nın Harikalar Diyarı Epic Games Store’da 25 Mart 2022’de piyasaya sürüldükten sonra Fortnite’ta kullanmak üzere Diamond Pony Glider’a sahip olacaksınız. Bu, ön satın alımlar için de geçerlidir!

Minik Tina'nın Harikalar DiyarıMinik Tina'nın Harikalar Diyarı

Minik Tina’nın Harikalar Diyarı 25 Mart 2022’de Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 ve PC’de Epic Games Store üzerinden yalnızca lansman sırasında ve diğer PC dijital vitrinlerinde 2022’nin sonlarında başlayacak. Ön siparişler artık tüm lansman platformlarında mevcut ve oyuncular ayrıca playwonderlands.com Oyunun haber bültenine kaydolmak için.oyun-4

Bir cevap yazın