Kayıp Ark, Kore versiyonunda mevcut içeriğin bir kısmı olmadan birkaç batı bölgesinde piyasaya sürülmüş olsa da, er ya da geç göreli bir denkliğe sahip olacağız. PCGamesN’e konuşan Amazon Game Studios franchise lideri Soomin Park, ekibin lansman sonrası içerik konusunda Smilegate RPG ile nasıl çalıştığını ve bunun Lost Ark’ın daha yeni bölgelerindeki oyuncular için ne anlama geldiğini açıklıyor.

Park, “Lost Ark’ın batı versiyonu, diğer versiyonların biraz gerisinde başlayacak, ancak lansman sonrası içerik planlarımız nedeniyle hızla yetişecek” diyor. “Lost Ark’ın batı ve doğu versiyonları her zaman birbirleri arasında bazı farklılıklara sahip olacak, ancak tüm oyuncular için piyasaya sürülen içerik açısından daha fazla benzerlik görmeye başlayacaksınız.”

Şu anda temel farklılıklardan biri sınıf ve uzmanlık çeşitliliğidir. Oyunun batı versiyonunda seçilebilecek beş sınıf ve 15 uzmanlık varken, Kore versiyonunda üç yıldır olduğu gibi daha fazlası var. Örneğin, sırasıyla suikastçı ve uzman sınıfları için orakçı ve sanatçı uzmanlıklarını henüz görmedik.

Amazon Games daha önce bu sınıflardan daha fazlasının yaklaşan bir yol haritasında yer alacağını ve her bir sınıfı oynama yeteneğinin olduğunu açıklamıştı. karakterinizin cinsiyeti ne olursa olsun ekibin üzerinde çalıştığı başka bir şey. Yazarken sadece bir savaşçıyı erkek olarak veya bir büyücü / suikastçıyı kadın olarak oynayabilirsiniz. Amazon Games’in yayınlanan diğer MMO New World’ü bir PTR’ye sahip olsa da, Lost Ark’ta henüz benzer bir şey beklemeyin.

Park, “Oyuncu geri bildirimi, hem Amazon Games’in hem de Smilegate RPG’nin oyunları oluşturma ve sunma şeklinin merkezinde yer alıyor” diyor. “Oyunculara içeriği test etmeleri ve düşüncelerini bildirmeleri için fırsatlar sağlamaya devam edeceğiz, böylece her güncellemeyi elimizden geldiğince gösterişli hale getirebiliriz. Şu anda, halka açık bir test alanıyla ilgili henüz paylaşacak ayrıntılarımız yok.”

Henüz bir yol haritamız olmasa da, Lost Ark Mart güncellemesinde Lost Ark’ın yeni bir hikaye bölümü ve Abyss Raids adlı bir başka büyük oyun sonu etkinliği alacağını biliyoruz.

Lost Ark gibi daha fazla oyun arıyorsanız, PC’deki en iyi MMORPG’ler listemize göz atın.oyun-2

Bir cevap yazın