Android özelliklerine erken erişimle ilgileniyorsanız, Google’ın Pixel sahipleri için yeni bir beta programı var. arama devi az önce duyurdu Pixel cihazlarına yayınlandığında Özellik Düşüşleri olarak adlandırılan, yaklaşan Üç Aylık Platform Sürümü (QPR) için ilk beta sürümü. 9to5Google raporlar Bu özelliklerin Google Pixel’in Haziran güncellemesinin bir parçası olarak resmi olarak yayınlanabileceğini söyledi.

göre Android’in geliştirici sitesinde yeni sayfabeta, Pixel 4’e geri dönen Pixel cihazlar için kullanılabilir. Ne yazık ki bu, Pixel 3A’yı içermez. 9to5Google destek süresinin Mayıs ayında sona ereceğini belirtti.

Betaya kaydolabilirsiniz: burada. Google, 12L beta sürümündeki herkesin otomatik olarak yeni QPR beta sürümüne geçeceğini söylüyor.

Android’in ana sürüm numarası güncellemeleri genellikle en çok dikkati çekse de, 2019’dan beri Google, yıl boyunca Piksellerinde daha küçük özellik güncellemeleri yayınlıyor. Bu QPR beta ve Aralık ayında başlayan Android 12L beta ile Google, erken benimseyenlere yıl ortası güncellemelerini resmi yayınlanmadan önce erken deneme şansı veriyor. Yeni QPR betasının duyurusu şu şekilde geliyor: Android 12L betadan çıktı Bu haftanın başlarında, Google’ın Mart Piksel özelliği düşüşünün yayınlanmasıyla birlikte.

Google’ın en son beta sürümünü duyurmasından eksik olan en büyük şey, gerçekte hangi özellikleri içerdiğine dair kesin bir göstergedir. Şimdilik arama devinin duyurusu, “işlevsellik ve kullanıcı deneyimindeki iyileştirmelerin yanı sıra en son hata düzeltmelerini, optimizasyonları ve Mart 2022 güvenlik yamalarını içerdiğini” söylüyor. Ancak, kullanıcılar bu ve gelecekteki Google beta sürümlerini araştırdıkça içeriği hakkında daha iyi bir fikir edineceğimizden eminiz.genel-2

Bir cevap yazın