Genshin Impact, piyasadaki en büyük oyunlardan biridir ve her güncellemede daha da büyümektedir. Özel hayran kitlesi ve sürekli içerik akışı, deneyimi taze tutmaya devam ediyor ve yeni başlıyorsanız, araştırmanız gereken çok şey var. Başlığı kapsamlı bir şekilde ele aldık ve teknik sorunlar, özelleştirme ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli yönler için ayrılmış bölümlere sahibiz. Sürekli güncelleme akışına rağmen, Genshin Impact hala oyuncuların aylar boyunca bildirdiği birçok sorundan muzdarip. Genshin Impact Launcher Güncellemeleri Kontrol Etmedi sorunuyla karşılaşıyorsanız, bunu nasıl düzeltebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Oyunu 2.5’e güncellemek isteyenlerdenseniz rehberimize mutlaka göz atın. Ayrıca birçok kullanıcının düzenli olarak Oyun Doğrulama Hatası ile karşılaştığını biliyoruz, bu yüzden bunun için de kapsamlı bir kılavuzumuz var. Yine de oyunu sıfırdan kurmak istiyorsanız buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.

Genshin Etkisi Güncellemeleri Kontrol Etmedi sorunu

Bu, geçtiğimiz haftalarda birden fazla oyuncunun karşılaştığı başka bir sorun. “Başlatıcı Güncellemeleri Kontrol Etmedi” mesajı alıyorsanız, bunu nasıl düzeltebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  • Genshin Impact başlatıcısını açın
  • Ayarlar’ı tıklayın Vites sağ üst köşede
  • Şimdi, seçin Oyun kaynakları
  • Burada, oyununuzun konumu, altında listelenecektir. Mevcut Oyun Kurulum Yolu
Bu bölüm, oyunun sisteminizde nerede kurulu olduğunu gösterir.
Oyun kaynakları
  • Şimdi Windows Gezgini’ni açın ve ayarlara hedefi girin
  • Bu sizi oyunun PC’nizde olduğu yere götürecektir.
  • Burada, sağ tıklayın GenshinImpact yürütülebilir dosyayı seçin ve Özellikler’i seçin.
  • Şimdi, içinde uyumluluk bölümünü seçin, “Bu programı yönetici olarak çalıştırın
Oyunu yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştırmak, Genshin Impact Launcher Failed to Check for Updates sorununu çözecektir.Oyunu yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştırmak, Genshin Impact Launcher Failed to Check for Updates sorununu çözecektir.
Bu programı yönetici olarak çalıştırın

Bunu düzeltmek için yapmanız gereken tek şey bu. Başlatıcıyı kullanarak oyunu bir sonraki başlatışınızda, size bu hatayı vermemelidir.

Geliştiricilerin her iki şekilde de bir düzeltme üzerinde çalıştıklarını ve oyuncuların böyle küçük sorunlarla karşılaşmasına gerek olmadığını umuyoruz.

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu ve sorunu çözebildiğinizi umarız. Genshin Etkisi Başlatıcı Güncellemeleri Kontrol Edemedi sorunu. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlarda onlara sormaktan çekinmeyin.oyun-5

Bir cevap yazın