Her nasılsa, yine Perşembe, bu iki anlama geliyor: birincisi, teknik destek bu sorunla ilgili pek çok şikayetimizi fark etmedi ve ikincisi, Epic Games Store’dan yeni bir ücretsiz PC oyunu var. Bu hafta Cities: Skylines ve gelecek hafta ürkütücü hayatta kalma korku oyunu In Sound Mind’ın bir kopyasını alabileceksiniz.

Half-Life 2 için popüler Nightmare House 2 modunun arkasındaki ekip tarafından yaratılan In Sound Mind, siz kendi psişenizin karanlık girintilerine daha fazla daldıkça giderek daha da rahatsız edici hale gelen bir “hatıralar dizisi”dir. Tonia adında bir kedi eşliğinde, yırtıcılardan kurtulmanız, bulmacaları çözmeniz ve bir dizi kan donduran patronu yenmeniz gerekecek. Bu, YouTube’un ünlü şarkıcısı The Living Tombstone tarafından yaratılan bir film müziğine sahip gerçeküstü bir oyundur.

In Sound Mind ilk olarak Eylül ayında Steam’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri oradaki oyunculardan ‘son derece olumlu’ eleştiriler aldı. Önümüzdeki hafta, web sitesinde sahip olmak için ücretsiz bir kopya alabileceksiniz. Epik Oyunlar Mağazası17 Mart 08:00 PST / 11:00 EST / 16:00 GMT’den itibaren.

İşte In Sound Mind’ın fragmanı:

Tabii ki, ücretsiz oyunlarınızın Steam aromalı olmasını tercih ediyorsanız, orada da sizi koruduk – aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.oyun-2

Bir cevap yazın